Super telove mlieko

sona30

inak dobre su aj Avene telove mlieka, len su drahsie a to sa neoplati, ked clovek nema sensitivnu pokozku.

a tiez som bola spokojna s Neutrogenou, aj telove mlieka a aj teraz maju take nove balzamy v kelimkoch, ten modry fakt pekne vonia, aj sa to rychlo vstrebava.

simka111

od garnieru svrbela pokožka aj mňa.. mne vyhovuje Balea s ureou, potom Mitia BIO s morskými riasami, ale super je aj kokosovy olej

sona30

tak, ak by ste niektora este hladali odpoved na tuto temu, tak tu je moja skusenost:
garnier urea bol pre mna az prilis mastny, asi nemam az taku suchu pokozku, svrbela ma po natreti.
ten dove v kelimku je dobry, naozaj sa rychlo vstrebava. len ta vona mi moc nesedi, ale nie je zase zla. :-)
vichy som mala vzorku a mne sa proste vichy znacka nepaci, neviem, nic mi od nich este nesadlo.

ale teraz som velmi spokojna s Dove body lotion, hydro nourishment, co sa rychlo vstrebava a je pre normalnu pokozku. fakt je dobre, pekne jemne vonia, ale nie dlho, ale to mi neprekaza. a hlavne sa rychlo vstrebe, lebo ja neznasam ten mastny film na pokozke..

caute

sususu

ja uz roky pouzivam DOVE ten telovy krem v kelimku. Nie je mastny, rychlo sa vstrebe a uzasne vonia...vsetci muzi su z neho hotovy.... iny ani nekupujem a to uz som vyskusala koooopec :-)

sydney

ja mam strasne rada od vichy to telove mlieko,nezanechava mastny film,a pokozka je zamatova. som milo prekvapena lebo ja mam dost suchu pokozku a ked som sa natrela obycajnym telovym mliekm,do hodiny som bola opat sucha