Invalidný - rozhodnutie

Príspevok v téme: Invalidný - rozhodnutie
invalid210

Dobrý deň, prišlo mi rozhodnutie a v ňom dosť šokujúce údaje pre mňa. Dôchodok mi bol priznaný čiastočný, na 45%. Chcem sa spýtať, ako je možné, že v rozhnodnutí mi prišlo, že budem dostávať vyše 500 eur?? Omyl alebo čo?? Neviem si to vysvetliť, ked ludiami vraveli, že dostanem možno 80 eur. Je to omyl soc. poisťovne??

Maoam

Lulita, PPP je psychicke ochorenie, tak preto to ide ohladne ID u vas tak lahko ked ju mas...s PPP su spojene psychicke problemy, depresie, uzkosti, panicke stavy, pripadne je to sucast Borderline-osobn. poruchy, BAP a pod.

Maoam

flegma, tak 570e ci kolko invalidovi pridelili a to nema este 20r., tak to niektori u vas ani nezarobia nie? a robia vyse 20-30r...no nic
Lulita: PPP mozes mat aj so 60kg, ak mas napr. bulimiu

Lulita

Maoam - tak, tak mudro vravis

a inak baby tiez mam sok ze na PPP sa da dostat ID, ale to mne nehrozi pri 60 kilach :D

ale co vam poviem, najhorsie su zkosti a depresie, to clovek naozaj ma problem zdvihnut ruku a ucesat sa...samozrejme ak ozaj tým trpi a nie preto, aby sa mohol poflakovat cely den po baroch

flegma

jaaaj, do kelu, asi aj ja budem mat z tohto depresie :D
uz len pri predstave, ze niekto ma vyssi dochodok ako ja plat, ved koho by z toho neslahlo :D

Maoam

flegma u vas sa da aj na VS studovat popri ID :DD, takze studenti s ID maju pekny prijem + v pokoji studuju na individualny plan :DD sveta zit :DD

Maoam

flegma, ano, na PPP dostanes ID jedna radost (na SVK), asi aj preto je u vas tolko vela bab s PPP, ono sa to rozsirilo medzi mladymi, sama depresia, PPP a samy ID...vsak treba vyuzit