Som šťastna že mam rakovinu

Príspevok v téme: Som šťastna že mam rakovinu
Dada8

Pred týždňom mi oznamili že mam rakovinu prsnika. Aj napriek tejto zlej sprave som šťastna že mi zistili rakovinu. Nechcem sa liečiť, žiadne chemoterapie, nič. Tešim sa na smrť, tešim sa že tu už nebudem. Asi som jedina na svete kto je štastny že už nebude žiť. Citite to aj vy niekto takto, alebo som jedina.

nefinka

:dada8 len pre info, to radsej skoc pod vlak, mas to rzchlo za sebou, na rakovinu sa umiera dlho a vo velkych bolestiach, mas sa na co tesit

kabel

Kazdy ma pravo na smrt. Aj pravo nechciet sa liecit. Predpokladam, ze si si prezila svoje, ked vitas rakovinu ako cestu riesenia problemov. Aj prostrednictvom vaznej choroby moze clovek v zivote dospiet.

Crosshair

ďakujem :) Toto je prvá téma čo tu riešim. Dada, ty si to rýchlo vzdala a to sa proste nesmie.... Ja pochybujem že sa reinkarnuješ. Ide tu o to, že tvoja rakovina sa dá jednoducho vyliečiť aj keď farmaceutické spoločnosti hovoria niečo iné.. Stačí sa pozrieť poriadne na web, a pod tým celým špinavým mainstreamom nájdeš celú pravdu... AKO HOVOrím, najlepšie liečebné postupy sú prírodné ako napríklad požívanie takzvaných superpotravín, ktoré obsahujú kurkumin ( E100). Sú na to rôzne liečebné postupy... Nebolo by na škodu skúsiť vitamín B17, ktorý nájdeš v každom marhuľovom jadierku.. stačí si nájsť liečebný postup, zaoberať sa tvojím problémom a mať vôľu to pretrpieť.... fňukanie si nechaj až na koniec keď sa vyliečiš..

Aja02

No čo, nie každý je rád, že žije a nie každý sa chce zabiť. Tí, čo sa nechcú zabiť nežijú, ale prežívajú, preto keď im zistia nejakú smrteľnú chorobu (dadin prípad), tak z toho nerobia tragédiu, pretože osud to vyriešil aj za nich.

janka124

Dada8- tak ja by som ta nakopala do zadku, nemam rada takych ludi co zmyslaju ako ty, je to uplne trapne, bud rada ze zijes kym mozes a nie tu vypisovat take hovadiny, sa spamataj

Crosshair

TinaM : prepáč som tu prvý krát myslel som si že správy idú od najstarších po najnovšie, každopádne má podľa mňa rakovinu z dnešnej nesprávnej nezdravej životosprávy, aj keď človek za to niekedy nemôže