Jeho prvá = jeho posledná?

Príspevok v téme: Jeho prvá = jeho posledná?
Alysea

S priateľom, teda už snúbencom sme spolu čosi vyše roka, čo nie je dlho, ale plánujeme spolu budúcnosť. Po dlhom čase a mnohých sklamaniach mám pocit, že je to konečne ten pravý...bola som jeho prvá, myslím sexuálne. Možno preto ma občas zožiera myšlienka, že čo ak to raz naňho príde a bude chcieť vyskúšať \"niečo iné\"? Aktuálne bývame spolu a o rok aj máme stanovený termín svadby. Viem, že ma miluje a je mi verný...teraz. Akurát neviem, ako by som rozdýchala, kebyže sa niečo také prihodí...sme \"len\" ľudia... Myslíte, že dokáže mať človek len jedného partnera na celý život?

Neo Ned

Už to tu niekto spomínal, tie typy extrovert, introvert atď. Treba zistiť, poznať, že čo to je za typ muža a pod., dôležitá bude tu zrelosť do budúcna a to otrepané, že nejaký pocit zodpovednosti... Ja neviem, prečítajte s niečo od Plzáka,Bartáka a Tomáša Nováka:)

doubledog

lost
pekne si to vystihol :)
zena je vzdy s niecim nespokojna, a preto netreba venovat prilis vela sil na to, aby si to nejak riesil a pokusal sa to zmenit.
je to strata casu.

orol

Za 30 rokov manželstva mám dosť "starostí" s manželkou a nieto ešte, aby som si vyrábal problémy s druhou babizňou :-o))

Lulu2011

no niektori, aby sa vyhli pripadnemu sklamaniu neuzatvaraju vztahy, aj take pripady su, moja mama je taka po mojom otcovi uz nemala nikoho, len jednu taku znamost-neznamost, nikkoho si uz neprispustila k telu a vravi, ze aspon nemusi nikomu prat a nervy ma v klude :)) ale nevedela by som asi tak zit

sweater*

ono nic sa neda 100% konkretizovat na neho alebo celkovo na vas vztah. clovek si moze mysliet ze je vyrovnany zo vsetkym a presne vie co chce, ono to aj v ten moment moze tak naozaj byt, ale to samozrejme neznamena ze to tak bude navzdy, aj ked moze, tak isto ak niekto miluje neznamena to ze navzdy, a nemusi to byt chyba nikoho, proste laska sa vytrati clovek za tomu druhemu zunuje a uz ho nelubi. naozaj nechcem byt hnusny ale mozno je lepsie ak si teraz uvedomys poriadne obe stranky veci nez neskor. vacsina manzelstiev uzavretych okolo 20tky konci rozvodom, nie ziadnych 50% ale prevazna vacsina, tak si dobre uvedom/uvedomte do coho ides/idete. ale ak sa predsa len odhodlas, zelam vam nech ste prave vy ta vinimka ktorym to vydrzi :)

Lulu2011

pan d. - tak to neviem, ci nie je aj horsie, nezvladla v dobrom aj v zlom? no kazdy sme iny, co jedne zvladne, druhy zrejme nie...