Palenie bez vytoku

Príspevok v téme: Palenie bez vytoku
alfa

prosim vas neviete mi poradit uz niekolko tyzdnov mam problem... tam dolu bola som uz aj u lekara, dal mi tabletky povedaz ze uz mykoza ani kvasinky tam uz byt nemozu.. ale mna to tam dole stale pali .. nie vo vnutri ale na povrchu.. vytok ani nic nemam .. len to palenie vonku sa mi stale vracia... neviete co to moze byt??

mony9260

Ak chodíš často na wc, môžeš mať už zapálené močové cesty. Canesten a candibene majú pomaly rovnaké zloženie. Klotrimazol by mal byť na svrbenie, no mne to nepomáha. Framykoin je antibiotikum, áno môže sa dávať aj tam dole ale len zvonka a odporučím len tenkú vrstvu, aby si nemala pocit, že tam máš "mokro". A choď čo najskôr k lekárovi, aby ti urobil výtery a po prípade dal nejaké tablety na preliečenie.

menndy

no a z tych kremov ktory by mal byt najucinnejsi? lebo ja mam jeden rakusky.. takze ho zacinam teraz poctivo davat uvidime... ale chcela som vyskusat aj framikoin.. len neveim ci ten sa tam moze... a ty mas ake pocity? ja mam skor take jak keby som to mala zapalene.. tak to stipe.. svrbenie ani nemam... vobec da sa povedat.. ale zasa v poslednej dobe stale a wc musim chodit..:(

mony9260

Ja som už vyskúšala canesten, candibene a klotrimazol, dokonca aj framykoin ale ani jeden mi nerobil dobre :(

mony9260

Ja pijem aloe vera, nosím len bavlnené spodné prádlo a dokonca aj po tabletách ma to začne viac štípať. Mňa však čaká v pondelok gyn. operácia ale lekár mi povedal, že ak nedobre budem reagovať na tieto lieky, tak ma predčasne hospitalizujú. Veľa šťastia.

alfa

mony9260

no ja este pouzivam kremy.. dal mi nejaky silnejsi.. tak idem to poctivo natierat,spodne si vsetko zehlim.. idem zacat pit acidka, menej sladkeho, a idem si kupit ten laktobacil... a budem sa modlit nech to uz zaberie...:(( ked ty na nieco prides tak daj vediet

mony9260

Zdravím Vás. Ja mám tiež podobný problém. Liečili ma na kvasinky a mykózu, liečba zabrala, no svrbenie a pálenie ostalo. Už nepoužívam žiadne mydlá ani krémy a aj napriek tomu to neprestáva. Bola som aj u lekára a ten mi predpísal Polygynax, vraj ako prevencia. Povedal, že nemám používať žiaden krém a malo byť to prejsť, prešli však už dva dni a stále nič. Už som zúfalá. Viete mi niečo poradiť. Nejaké domáce sediace kúpele.. Ďakujem.

alfa

swiss 5 - mohla by si mi o tom viac napisat co to vlastne je? nieco som tiez uz o tom citala len mam z toho dost chaos uz..:D co je naco...

Dadula56

Laktobacil musi byt v posve, aby udrzoval rovnovahu bakterii, aby sa nemnozili a nerobili problemy-strucne povedane(ak chces vygoogli lactobacillus doderlein), ale to az po ukonceni liecby treba nasadit vo forme cipkov, momentalne by to nemalo zmysel, nakolko mas zrejme lieky, ktore nicia vsetko rad za radom.
Ja uzivam swiss 5 uz dlhodobo.
So saforelle, rovnako ako so vsetkymi mydlami na intimnu hygienu mam zlu skusenost-akonahle som si ich dala zacalo palenie sliznic. Umyvam sa cistou vodou a to je najlepsie. Nieco, co vonia ako parfumeria, nemoze logicky robit posve dobre, aj ked marketing vyrobcu tvrdi opak.

alfa

prosim vas aj ten laktobacil? to je naco zamerane... no je pravda ze mam pocit ako keby mi to nieco drazdilo.. tak skusim to pranie, inac este mam nasadene lieky na tie kvasinky.. este tyzden ich beriem.. cize to sa este raz zacolo preventivne liecit.. inac a neviete mi poradit nejake dobre probiotika na posilnenie imunity? a este otazocka pouziva niekto z vas soforelle? citala som zevraj to dost pomaha

Dadula56

A ako pise deniki, zasadne zehlit pradlo, iba bavlnene nosit, ziadnu umelinu a prat na 60. Ziadne tangace, cipky atd.