Ach tie vlasy

Catali_na

Ja jedine žihľavový. ten si neviem vynachváliť. menej sa mi mstia vlasy, sú pružné, lesklé a vyzerajú plné života. a ak použjem zábal z oliv. oleja a potom si vlasy prepláchnem- je to fantázia :) na pocit, aj dotyk sú hebké
skúsila som metový raz, ale nič moc.. a ešte sa chystám skúsiť výuh z koreňa lopúcha, to je vraj na vlasy to naj..uvdíme

zuzi74

kokosovy som ani ja nevyskusala, ale mandlovy mam odskusany (mierne zohriaty) a ten si pochvalujem rovnako ako arganovy...
a tie bylinne vyluhy ake pouzivas?

Catali_na

no s arganovym konkrétne nie-počula som však, že ten je na vlasy velmi fajn . ale s olivovým ano :) mám po ňom lesklé vlásky a hebučké.. dalej sa dá použiť aj kokosový (s tým nemám skusenost)

zuzi74

Catali_na k tym teplym olejovym zabalom sa chcem opytat tolko, ze som citala len o mandlovom oleji, ze by sa mal davat zohriaty na vlasy...ako je to teda s ostatnymi? Ja pouzivam konkretne arganovy. Nemas skusenosti?

Catali_na

známa mala matrix a povedala že je okej. to u nej znamený nemastný neslaný..taký že vlasy mama bez zmeny :D ale za vyskúšanie rozhodne stojí :)
krem toho používaj teplé olejové zábaly, bylinné výluhy (tie si neviem vynachváliť ja)

SissiB95

Ja som používala Kerastasé, konkrétne tú radu na jemné vlasy ale nič extra to nebolo zbytočne vyhodené peniaze. Urýchliť rast vlasov sa nedá, môžeš skúsiť nejakú vlasovú vodu napríklad brezovú, lopúchovú alebo žihlavovú možno trochu pomôže, ale zázrak sa nedá čakať. Na to aby sa ti vlasy nelámali a neštiepili môžeš skúsiť olejové zábaly. Ja používam kombináciu kokosového, mandlového, makadamiového prípadne olejového.