Ako ho mam chapat?

Príspevok v téme: Ako ho mam chapat?
ellliska

Sme spolu dlhsiu dobu, zopar rokov. Povedal, ze ho sex so mnou uz nebavi, teda ze ho pritahujem,lubi ma a pod. Ale ze proste uz nemoze so mnou spat. Raz za mesiac sa premoze. Nie som zena, ktora len lahne a rokroci nohy. Snazila som sa. Zaobstarala hocjake pomocky. Uz pri jeho pohlade na nich bolo vidno, ze ani to nepomoze. Nepomohlo, skor to bral ako otravu. Aj ked, niekedy to chcel. Neviem co sa deje.

Proste je to v troskach. Najhorse na tom je, ze sa nechce so mnou rozist, a ze jedina zena, s ktorou planuje buducnost som ja. Aj ked nam to v sexe neklape. Chce byt so mnou.

Co si mam o tom mysliet?

Maoam

opytam sa ta takto: zijes u neho? v jeho byte, dome? si od neho financne zavisla?
ak nie a zijes u mamy a k nemu domov len chodis na navstevy, jednoducho sa rozid, a aj keby si u neho fyzicky zila, v jeho byte, dome a bola od neho fin. zavisla, dokym mas kam ist (mama, sestra), mas len 25, nie si za neho vydata, nemas s nim dieta, mas vzdy moznost odist a hotovo

ale to by si musela chciet

prowler

ironicke ? nespravodlive ?, niekoho sex s niekym nebavi, a niekto v 27 rokoch este sex nezazil... neviem ci sa mam smiat alebo plakat :D / :(

ellliska

maoam:

a teraz co mu povedat. ze, no moj zlaty, nasla som ti v PC iste konverzacie, z ktorych som sa dozvedela ze ti nestacim, mna to uz nebavi cakat, kym sa to pohne k lepsiemu, nie som vo vztahu spokojna, citim sa menejcenna, atd atd. On zacne revat, vyhrazat sa mi, zdoraznovat, ze vsetko co urobil (to pozitivne), bolo preto, aby sme boli spolu, ze sa snazil (co na jednej strane je pravda), ze zacal riesit problem ze nemoze mat so mnou sex u lekara (to mi povedal nedavno, ale nemam istotu ci to je pravda) ...a co mu na to povedat?...vzdy ma argumentmi porazil...

Maoam

otazka je jednoducha - preco od neho neodides?

dokym si fyzicky zdrava, ze mozes pracovat atd., nevidim dovod zotrvavat

ellliska

maoam ...

...isto som sem pisala, ked som mala aj zdravotne problemy,alebo osobne,... ale neviem presne, nemam jednotny nick na prihlasenie. A okrem toho, z tohto PC pise aj moja sestra a mama...

ellliska

.. a este sa tak zamyslam nad jednou vecou. Je to prehnana ziarlivost? Ak mam podozrenie, ze nejaku riesi, prehrabem sa v sms/fb... zistim, ze moje podozrenie sa potvrdilo (zatial vzdy na 100%)...A nasledne som uz voci kazdej situacii, ktora sa tyka jeho a hocjakej zeny...obozretna?

Neviem si k nemu vybudovať dôveru, lebo vždy sa presvedčím, že moje podozrenie je oprávnené.

Následne mi to vždy vyčíta, že mu neverím a som žiarlivá.

Maoam

Elliska, ak zotrvas v tom vztahu, budes mat tej sily a sebavedomia coraz menej.
Dokym este mas silu a aspon chut mysliet aj na vlastnu buducnost a si mlada, tak sa zbytocne netrap vo vztahu, ktory je aj tak v koncoch.
Je to len predlzovanie agonie.
Je to velmi tazke, opustit cloveka, ktoreho uprimne lubis, ale pokial je to jednostranne a on ti zjavne zahyba..
A sam nepracuje, no..nechava sa vydrziavat vlastnymi rodicmi. Nic pozitivne.
Preboli...
Si mlada, mas sancu.
Chod von, pracovat, najdes casom urcite pre teba lepsieho partnera.

ellliska

maoam:

ano je to zhruba tak, ako pises. Az na to, ze tiez nepracuje, ale to mu netreba, pokial su jeho rodicia takí ochotní ako sú a dávaju mu kolko len chce.

Ako by som to niesla ja? Samozrejme tazko, ved ho milujem, cely cas som ho uprimne milovala... ale nedokazem sa pozerat na to, ako mi nepriamo dava najavo, ze som po tejto stranke prenho nedostatocna. Proste sa vo vztahu trapim. hovori mi, ze som zena, s ktorou planuje buducnosti, ale ja si taku buducnost s nim predstavit neviem, ze bude pozerat stale po inych, vypisovt na internete, menit si hesla, ako som pred par dnami zistila... isto nejaku ma,... a vobec by ma to neprekvapilo, kedze so mnou spat velmi nechce,... a normalny chlap sex potrebuje....

Maoam

tak ak citis z jeho strany toto, tak to asi fakt nema vyznam, zotrvavat vo vztahu

mozno by ti pomohlo vypadnut za hranice a najst si pracu, vyriesila by si mnohe a mala by si aspon nejaku buducnost

a ten vztah aj tak uz asi skoncil