Ako ho mam chapat?

Príspevok v téme: Ako ho mam chapat?
ellliska

Sme spolu dlhsiu dobu, zopar rokov. Povedal, ze ho sex so mnou uz nebavi, teda ze ho pritahujem,lubi ma a pod. Ale ze proste uz nemoze so mnou spat. Raz za mesiac sa premoze. Nie som zena, ktora len lahne a rokroci nohy. Snazila som sa. Zaobstarala hocjake pomocky. Uz pri jeho pohlade na nich bolo vidno, ze ani to nepomoze. Nepomohlo, skor to bral ako otravu. Aj ked, niekedy to chcel. Neviem co sa deje.

Proste je to v troskach. Najhorse na tom je, ze sa nechce so mnou rozist, a ze jedina zena, s ktorou planuje buducnost som ja. Aj ked nam to v sexe neklape. Chce byt so mnou.

Co si mam o tom mysliet?

Sejla

ellliska až teraz som si prečítala od teba Dnes 14:50 - v tom prípade navrhujem čo najskôr sa ho zbaviť a sústrediť sa na seba a svoju budúcnosť. Z neho máš len mindráky

ellliska

maoam:

vobec netusim. Na jednej strane je pre mna naozaj ponizujuce a deprimujuce spat vedla cloveka ktoreho lubim, ktory ma pritahuje, tuzim sa s nim milovat aj kazdy den. A ked vidim, citim,z jeho strany neochotu, nezaujem, averziu voci mne, niekedy je mi sialene do placu. Uplne ma to vnutorne zabija, nedotyka sa ma ako kedysi, necitim, ze po mne tuzi....a popravde dlho by som to nevydrzala tolerovat. Preto uvazujem ze sa rozideme. Nakolko si myslim, ze by to bolo aj v jeho prospech (ktory si sice teraz neuvedomi, az casom). Neviem sice co bude so mnou, ako dopadnem, bez podpory, ... ale akakolvek cesta, ktoru by som si vybrala, by bola v kazdom pripade narocna a tazka... A rozchod zase pomoze minimalne jemu, ze si najde partnerku, aku potrebuje.

Maoam

chapem to tak,ze pracu by si najskor nasla v zahranici, co by ale znamenalo odluku a mozno rozchod s nim

bola by to pre teba tragedia? ci ani nie?

neviem, ake mas ukoncene vzdelanie, aky odbor, ale ak si v minulosti uz uspesne nasla uplatnenie za hranicami, mozno by sa to dalo opät, ale asi nechces odist kvoli nemu? on ma na SVK zrejme dobru pracu a ako pises, zabezpecenie cez rodicov, cize asi aj vlastne byvanie, ktore mu kupili oni?

ellliska

sejla - "Čo ti bráni v tom, nájsť si milenca?"

fakt, že nedokážem mať s niekým sex bez lásky. Možno som pre niekoho staromódna, ale je mi jedno, čo na to hovoria druhí.

Sejla

ak ti vyhovuje, že sa o teba stará, "ako o dieťa", tak je to fér, on má pravdepodobne už dávno inú, alebo je to skrytý gay, alebo má problémy s potenciou, no v nejakom smere mu vyhovuješ tak isto, ako on v nejakom smere vyhovuje tebe. Čo ti bráni v tom, nájsť si milenca?

ellliska

maoam:

no, máme 25r. Moje problémy, fuch, to je na dlho, každopádne, fungujem samostatne od svojich 16 rokov. Predtým som žila z dôchodku (sirotského),kým som ešte študovala a plus z prospech.štipka. Dalo sa to. Následne po skončení školy je to o držku. Márne hľadanie práce, hoci dávam do toho maximum a pod. Usporené peniaze sa míňajú a práca stále nikde. Aj keď som už mala možnosti sa niekde dostať, predbehli ma rodinní príbuzní vedúcich inštitúcií. Proste katastrofa. Vycestovala som za prácou, kde sú lepšie možnosti, no čas ide rýchlo a rovnako sním aj ušetrené peniaze. Trochu sa obávam budúcnosti. Som v podstate odkázaná sama na seba. Aj keď priateľ sa mi snaží pomáhať (finančne, psychicky). V podstate neriešim to, že napriek našej kríze s ním ostanem, nie. Nie som typ aby som sa viazala kvôli určitým výhodám. Chcem len eliminovať stres, starosti ... spojené s otázkou budúcnosti. (A on sa tej svojej budúcnosti obávať nemusí, je zabezpečený, teda nie vďaka sebe, ale vďaka rodičom)

Maoam

a teda - nie je problem aj v tom, ze v nom evokujes skor dieta, o ktore sa treba starat a nie zenu, ktora je samostatna, dospela, zrela? urcite chapes, ako to myslim

Maoam

Celkom nerozumiem tomu, ze potrebujes niekoho, kto sa o teba bude tak intenzivne starat a neustale ta podporovat, ake mas problemy? Psychicke? Nejake depresie, uzkosti alebo?
Kolko mate obaja rokov?

ellliska

no áno baby, je tu vela negativ, citim sa menejcenna prinom, sex nie je tak casto, ako by som chcela a v takej kvalite ako by som chcela (t.j. aby sa mi aj venoval, nielen ho dat dnu a po par tahoch ho vytiahnut), obzera sa furt po inych, a to aj ked sa nahodim, akoby on chcel. Proste ho ako zena nezaujimam. (vlastne niekedy sa ani necudujem, vzdy som sa hanbila za svoju postavu, aka som chuda). Ale na strane druhej, stara sa o mna, pomaha mi v mojich problemoch, dava mi silu, ked sa mi nedari (v pracovnej sfere), podporuje ma.

Na jednej strane sa teda o mna stara ako o dieta, ale na strane druhej sa o mna nestara ako o zenu. Toto je zhrnutie celeho vztahu (ako ho ja vnimam)