Tvrda hrča

Príspevok v téme: Tvrda hrča
ghos

zdravim... mam pod uchom na krku alebo presnejsie v krku tvrdu hrcu cca 1 az 2 cm velku moc to odhadnut neviem ale je tvrda ako kamen nehybe sa ako ine uzliny a vobec ma neboli... mam infekciu od zubov ale cital som ze reaktivne uzliny od infekcii alebo zapalu su zvacsa makke a bolestive a nadorove zase tvrde a nebolestive tak mam s toho strach na vysetreniach krvy som bol vsetko ok no uz pol roka sa trapim mam vela priznakov ako je poriadne neprijemna slabost tazke ruky byva mi obcas zle citim v celom tele napetie stiahnu sa mi cievy zacnu potit ruky je mi zima no je toho vela...kazdy vravi ze je to len uzlina a to sa toho ledva dotkli povedala mi to zubarka aj doktor...hm neviem co si mysliet vela casu uz nemam citim to a ked mi dojde zle mam pocit akoby som sa nemal dozit dalsieho dna moze to podla vas zapricinovat nelicena infekcia ?? alebo sa mam bat ze ide o rakovinu uzlin ? dik za odpoved...samozrejme este pojem na niejake vysetrenia ked sa podari ale ludia su svine nikoho to netrapi ako mi je doktor sa mi este vysmial do xichtu ze to prehanam mam 20 rokov padol som na 47 kg toto je vazne chore :/

lifeisgreat

ahoj môj brat mal viac menej takú istú hrču a bolo to niečo ako cysta a normálne mu to chirurg vybral. Naozaj skús navštíviť ešte nejakých doktorov. Hlavne sa prosím ťa neobávaj najhoršieho (pokým nevieš o čo naozaj ide), lebo psychika robí s človekom naozaj divy - možno si práve z tvojich obáv a strachu aj tak výrazne schudol. skús ešte niečo pobehať a uvidíš, podľa mňa nie je iné riešenie a naozaj to bude len cysta, ktorú vyberú a bude pokoj.