Oblečenie

pinkyi

a ako je to s clom ked si objednavate veci z USA?.......na tej stranke eu.hollisterco.com som nasla dole v pravom rohu aj znacky gilly hicks, abercrombie ..... keby som si objednavala aj z tychto znaciek stale platim tych 15€ postovne alebo je to kazdy obchod samostatne

pinkyi

M25 pozerala som to na tom mimibazare ale ked si to prepocitam tak na mimibazare vychadzaju niektore veci po prepocitani aj o 20€ drahsie ako priamo na eu . hollisterco . com, napriklad minule bola na stranke hollister bluzka v akcii za 13 dolarov co je asi 10€ a na mimibazare je tato bluzka za 36€ to sa mi zda byt trocu prehnane

JahO_Odka

Ja mám károvanú podšitú košeľu od Hollistera. Kamarátka mi ju priniesla ako darček z ciest.
Síce to nie je môj štýl, tá košeľa by sa hodila skôr pre cowboya, ale je veľmi kvalitná :) Teplučká, mäkučká a rada ju nosím aj keď ako som spomínala, nie je môj štýl :)

pinkyi

chcela by som si z ich internetoveho obchodu objednat nejake veci, neviete ci posielaju aj na slovensko??? pripadne je tu niekto kto si odtial pravidelne objednava?

blueberry1

Velkostnu tabulku mas tu, pozri si na konci "Bettys", to su velkosti pre zeny. Ja mam od nich zatial jednu koselu (dalsiu koselu a sveter na ceste :) a sadla mi dobre, len je trochu volnejsia v pase, ale to nevadi. Podla mna by sa do nej vmestil aj clovek o cislo vacsi. Este mi napadlo, ze treba pozriet, o aky druh cislovania ide. Mozno preto vam to bolo tak male, lebo to bolo juniorske cislovanie. Treba hladat "regular".