Znova o fibróme v prsníku

RNG

Inac alternativnych metod je hromada, ale len niektore su ucinne. Samozrejme lekari a farmaceuti nepoznaju rozdiel medzi ucinnymi a neucinnymi, lebo sa o alternative nic v skolach neuci. Tj v tom odbore su laici, tak ako hocikto vybrany rovno z ulice.
Ja za to nemozem, ze sa im take hodnotenie nepaci, ale nemozes byt odbornikom a poradcom v poli, ktore nepoznas.To myslim je kazdemu jasne, aj ked tzv "odbornici" s diplomami sa tomuto budu zubami-nechtami branit.
Ich diplomy su totiz platne len v ramci toho, co sa naucili, nic viac. A doplnky sa zatial na fakultach neucia, ba prave naopak sa proti nim vsemozne broji. Vid napr reakcie llek

RNG

Vitaminy ti ziadne nepomozu, ale silne entericky pokryte enzymy ti pomozu precistit telo od zamoreni a neziaducich utvarov, ,doplnok jodu pomaha vytvarat aj enzymy aj rozne hormony a casto su utvary v prsiach hormonalne zavisle, takze ti odporucam pouzivat aj progesteronovy krem. Tj prirodny progesteron, bioidenticky, nie patentovane chemicke nahrazky schvalene ako lieky.

maybe29

Dobrý deň, už asi dva mesiace mám hmatateľný fibróm na pravom prsníku. Nechcem ísť pod nôž. Mohli by ste mi preto prosím poradiť, ako mám postupovať? Aké vitamíny užívať, aby to zmizlo? Ďakujem

Lulita

vela zalezi aj od genetiky, ja som na to nachylna v puberte ma operovali na fibrom a zial po rokoch mam nejake male , dalsie, som uz na nervy, ale mam nezhubne nadory aj inde vraj genetika, neda sa ovplyvnit NICIM nejaka chyba v gene :(

biela mačka

počula som jeden primitívny názor - že cysty a fibrómu sú psychického pôvodu, teda že vznikajú, keď človek je cv strese...blbosť, to rakovina áno, ale fibróm a cysta určite zo stresu nevznikne

llek

Ono, dali by sa tu uviest zase opacne pripady, ked nehistologizovanie ci neodstranenie podozrivej lezie v prsniku a pouzivanie cisto alternativnych metod malo zavazne nasledky, lebo sa nadorove ochorenie nezistilo vcas a ochorenie prilis pokrocilo. To ale nie je sposob, ako ja vystupujem na tomto fore, lebo cielom nie je strasit, navadzat ani odradzat. Diagnostika lezii v prsnikoch je komplexna problematika a patri do ruk odbornikov. To, ci treba alebo netreba nejaku leziu histologizovat ci vyopreovat, to skutocne nemozno robit na dialku cez internet. Cysta je jedna vec, fibroadenom druha a podozriva lezia zase ina. Snaha nie je vyopreovat a odstranovat vsetko, cielom je nepodcenit leziu, ktora je potencialne zhubna alebo skutocne uz v danom okamihu zhubna. Kto sa v tejto oblasti pohybuje vie, ze to nie je vzdy lahke

biela mačka

A ktoré kozmetické firmy vyrábajú antiperspiranty bez hliníka? Lebo ja sa tým po operácii nenatieram (začnem zase o pár dní) a priznám sa, je to cítiť...

Mira-m

Zaujimava osobna skusenost 25 rocneho dievcata, ktorej zistili fibrom v prsniku a ako ho rieslila alternativnou medicinou a doplnkami stravy:

-odkaz odstránený-

Okrem toho si mozte precitat este jeden zaujimavy clanok "Cysta prsnika: Ulava alebo vystraha?" od lekarky Dr Philippa Darbre:

-odkaz odstránený-

Podstata je, ze netreba hned vsetko rezat, operovat, ozarovat a neviem co este...

biela mačka

tak výsledky histológie sú v poriadku, ešte si dám pár dní pokoj, čo sa týka posilovania a potom to už dúfam bude ok