Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

ahojte.. moja výška : 170 cm váha:58-59kg -viem mám nadváhu, to mi nemusíte hovoriť:(( no raz som založila tému že \"otrasná postava\" a chceli ste tam foto.. no po dlhom pátraní som našla jeden obrázok, ktorý perfektne zodpovedá mojej postave -od pása dole- takže tak. ale predstavte si boky o trošku vačšie :(( no čo sa s takou postavou dá robiť? :(( cviky na boky?
nd03.jxs.cz

Sejla

Magy no tak to by som nepovedala, že niekto toto mohol zobrať vážne, keďže na tej fotke je úplne normálna baba so super postavou, ale tak poučila som sa:) A zase v podstate mi bolo jedno vysvetlovať holke zakladatelke, že je mimo, keďže na podobné komentáre ani nereaguje.. zbytočné tu niečo s ňou riešiť..

Magy

Sejla sorry, ale tvoj prispevok aj mne vyznel dost nejednoznacne. ty si to chapala ako ironiu, ale tvoj zamer rozhodne cez pismenka nepresiel, lebo si nepouzila emotikon.
ako nechcem ta ucit, na co su emotikony, ale v takychto pripadoch su naozaj prakticky nevyhnutni. vyhnes sa nedorozumeniu.
a prosim nehrotte debatu zbytocnymi vypadmi. vinea mozno pouzila silnejsi vyraz, ty si zase zabudla napisat prispevok tak, aby bolo jednoznacne, ze to je ironia.
bodka. ideme dalej.
priserka fakt patri uz pomaly na psychiatriu, ak ta postava, ktora je na fotke, je vraj hrozna a dokonca s nadvahou??? ona asi povazuje za ideal postavu, aku maju baby na
www.skinnyfans.com

(UPOZORNUJEM SLABSIE POVAHY NEKLIKAT NA LINK!!!)

Sejla

vinea ty nechápeš iróniu či čo? A nech to už chápeš ako chceš, ako si dovoluješ tu písať tvoje výmysli o úteku z psychiatrie?

Joo

trosku dlhsie nohy by to chcelo ,podla mna ich mas poriadne kratke :)) ..... a ako pozeram na ten obrazok ,ved ty mas silikony !! :-O

vinea

Sejla - keďže si k tej fotke napísala, že je na nej "riadna tlsťoška, byť ňou, tak ani nevykročím z domu", tak to som Ti ešte pekne napísala.
Lebo si napísala úplnú hlúposť až primitivizmus, obzvlášť v tejto téme, kde dotyčná už beztak má skreslenú, narušenú mienku o sebe a Ty ešte toto napíšeš čím si to celé zaklincovala, čo vôbec nie je pravda a nenapísala si objektívny názor. A ak si to myslela vážne, tak mi je Ťa ľúto..

unknown777

Mam otazku. Si sprosta? Ja si myslim, ze hej, pretoze toto co si sem dala, ja neviem ci tu niekto trolluje, alebo to ozaj myslis vazne. Ja mam 170 cm, tiez som mala 58kg a tucna som nebola vobec, ani ta baba na fotke nie je tucna, a vobec toto nie je nadvaha!! Ved o 4 kg menej by to bola uz podvaha, preboha! Daj sa liecit, miesto pisania takychto chujovin...

vinea

Ahoj Magy :) Tak ja čakala na tom obrázku neviem aký horor, čo vídať niekde v USA či čo a zrazu úplne normálna ženská chutná postava. Však jej nič nechýba, proste akurát si myslím...lebo fakt z toho opisu čakala neviem čo, aj keď už tie čísla napovedali, že o nadváhe obezite atd nemôže byť ani reči..

Sejla..Ty si z tej psychiatrie už utiekla..

[zruseny16]

máš normálnu postavu, ale zmýšlanie asi nie, preboha veď máš normálnu postavu, ked si nepsokojná tak sa pohybuj, nechápem toto, Apropo ja meriam 178 a vážim 67, to mam podľa teba nadváhu? tvoj BMI index je 20,4. Ak by si mala pri výške 170 cm váhu 75 kg, vtedy hovor o nadváhe. Stačí ti viace pohybu, vyváž stravu, a nesleduj sa tak! Normálna postava tak klud a hlavu hore!!
:)