Pomáha malinový keton?

suzi24

neviem chcela by som verit niecomu takemu ale mi to neda -verit v zazrak alebo sa dat klamat reklame ktoru pre nas biznis tak super pripravil- vsetko je v psichyke cloveka ktoru tento marketingovy trh tak perfektne ovlada - tym padom ovlada aj nas- ale chyba sa stala davno uz v dobe detstva ked nase drahe matky do nas tlacili-- najed sa dobre dieta moje aby si bola poriadnou zenou ked vyrasties taketo a podobne vyroky sme od malicka pocuvali nevedeli sme sa branit ako deti sme nevedeli rozpoznat co je pre nas dobre a tak sme netusili nasledky ktorymi nas nase matky s laskou zahrnali--- ale to je nic oproti tomu co pre nas drahe vnucence dokazali nase stare mamy-- vo fertuske stale sustali celofany od cokolad bolo to sladke detstvo---- z nasledkami, puberta --- to uzasne obdobie pocitou- ked sme nedokazali rozpoznat co je spravne a co nie-, od mam sme poculi - nejedz tolko-- nebudes mat postavu nik ta nebude chciet mali sme pocit ze sme ako dobra reklama a tym padom do krvy sa snazit--- nas ako tovar dobre predat--- kazda jedna to z nas pocula ak to popierate klamete samu seba mile damy- a co je zaujimave- vasi bratia ak ste ich mali titeto vyroky nikdy nepoculi tak sa pytam aby ste si psichyku ukludnuli siahate v sere po cokolade alebo v tme sa prikradate k ladnickam a rabujete ich splnym bruchom a obalenym spokojnostou mozgom ktory vyvola euforiu na chvilu s vycitkami svedomia ze to nabuduce uz neurobite zaspavate a prebudite sa s vidinou dokonalej postavy---- teda s reklamou ako sa stat dokonalou osobnostou- tak sa pytam kde sa stala chyba - v rodinach-- v- dobe dospievanie alebo vo vasej mysle----- ano tam v mozgu ktoremu davate vy informacie kazda jedna moze za to sama ako vypada ale myslim ze pre vas staci nieco take ako malinovy sirup takze mile damy smelo cele vedra vlievajte do svojich utrob zelam vam k tomu stiastia a chuti

Nela

ahojte vsetci, kupila som si to, po tyzdni 2 kg dole, nemam vobec chut na sladke, pritom vypekam na vianoce, necvicim vobec, citim sa vyborne takze som zvedava ako to bude pokracovat

jarkaxxx

Nevyhadzujte peniaze!!! Skúsila som užívať tri týdždne a mám akurát tak pokazený žalúdok!!!! A tie kedy o vrátení zásielky a peňazí - preverte si, že sa to vracia do USA a čo stojí zásielka. Nikdy viac nič podobné!!!!

RNG

Zialbohu dnes je na trhu na tento modny produkt ovela viac falzifikatov, ktore obsahuju len susene mlete maliny, nie cisty malinovy keton. Naviac ucinne davky cisteho malinoveho ketonu zacinaju od 500 mg
www.app-approved.com