Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !

Príspevok v téme: Nemáš kamarátov, nemáš s kým von? - mám nápad !
jahodka123

Čaute. Vela z vás sa tu sťažuje, že nemá priatelov, nemá ísť s kým von, komu sa vyrozprávať a pod. Je mi lúto ludí, ktorí sa nemajú na koho obrátiť alebo s kým tráviť volný čas. Tak ma napadlo, že by sem mohol napísať každý, kto je sám a aby pridal aj mesto, odkial je + nejaké stručné info o sebe (záluby a pod). Možno sa tu podarí naviazať nové kamarátstva a ak sa pošťastí, aj vzťahy :) Nechcem tu robiť nejakú zoznamku, len ma mrzí, keď je niekto sám, pretože nikto si nezaslúži byť sám...

Cariboo

Nahodou tato tema sa mi celkom zapacila. Vzdy lepsie ako tie smutne pribehy z inych tem. Ale so mnou sa aj tak nikto nebude chciet kamaratit... heh

Mimulus

katus no možné je všetko ale uvedomuješ si, že je rozdiel medzi kamarátmi a skutočnými priateľmi a ja som skôr človek čo celý život hľadá to druhé. Asi nie som v dobrej téme lebo kamarátov a známych mám veeeeľa.

katus

Tak nech sa paci. Rada ta uvitam v diskusii. Neviem co je na tom zle. Samozrejme nejde len o pisanie si na internete ale asi to nie kazdy chaaape.
Ja som sa s priatelo spoznala na nete... Teraz spolu byvame... V nasom spolocnom byte a tesime sa jeden z druheho uz niekolko rokov

Mimulus

Naozaj si myslite, že takto vznikajú plnohodnotné priateľstvá.....? No ak niekto naberie odvahu a naozaj sa z Vás stanú kamaráti tak potom sa k téme pridám.

katkazilina

Tak ja to skusim....
Ahojte volam s katka,27rokov,zilina...
A koho hladam?????nejaku babu ktora tak tiez hlada kamaratku do pohody a aj nepohody cisto iba na kamaratstvo kedze mam priatela.....teda v podstate najlepsiu kamosku ktoru nemam na babske keci....tie co chcete flamovat po diskotekach ..radsej ani nepiste

Moj kontakt katarina51@post.sk

Slecna A.

tak ja chapem...sama som sa tu stretla s tym, ze som cosi napisala a bolo to pochopene uplne inak, este aj otocene proti mne...ale prave to je ono. Je to forum, internet, zabavka...ale tu to asi konci :) A preto si uz akosi z toho nic nerobim.
Ale ano, priznavam, clovek ma potrebu sa branit, ak je krivo obvineny, alebo zle pochopeny :)