Zapáchajúci výtok.. aké tabletky?

Príspevok v téme: Zapáchajúci výtok.. aké tabletky?
jordania

CHchem sa opyay, vcera som tu pisala o mojom probleme ze mam zapachajuci vytok... a ze vcera som si kupila conesten 6 (vaginal.tablety) a citala som v prispevkoch ze zeny s nim neboli nejako spokojne... mohla by som si ist kupit ine tablety??? mam doma este jednu zvysnu z jedneho balenia clotrimazol ..uz po prvej tablete som nemala vytoky,ale bolo to len chvilkove... ale vlasne ja som brala antibiotika pred mesiacom tiez dnu som si ich davala... tak chcem sa vlasne opytat, ci by si mohla dat druhu tabletu teda tu jednu zvysnu ci nevadi ked som si vcera tam dala conesten tabletu.... odpiste dakujem vam

olala!

canesten a clotrimazol je uplne to iste, pozri si nazov ucinnej latky v canestene, je to takisto clotrimazol :-DDDDDDDDDDDDDDDD

eki-beky

to čo maš za gynekologyčku keď ťa tak neskoro objednala keď maš problém to čo je ? to mne sa ešte nestalo ja idem hneď môj gynekolok ma nikdy nenechal čakať

jordana

a kolko stoji ta tableta???? ked ja si myslim ze na taky vytok co zapacha tak radsej je lepsia tableta dnu ako na zapitie... mam jednu poslednu zvysnu este co som brala pred mesiacom..a po menzese zase sa mi to vratilo..gynekologicka ma objednala az na 31.10 to je cakania az az..a nemozem predsa tak zit s takym vytokom ..a mam conesten ale vsak vcera som si dala jednu dnu... a dneska stale mam vytok a smrdi.. a minule som brala clotrimazol co sa mi zvysila este jedna tableta.. a uz po prvej mi zabrala akurat ze sa mi to vrati :((( aspon na vikend nech bude ok to mozem s priatelom sexovat s prezervativom??? boze uz 3tyzdne sme nic nemali ako jasne poviem mu o svojom probleme nejako..ale to mozme sexovat ked dnes si dam tabletu a zajtra nebudem mat vytok?? dufam teda co si myslis??

jordania

dakujem ti za nazor si zlata ze ragujes :)

hm cize nevadi?? sice mas pravdu ked sa tak zamyslam :) ublizit si tym nemozem.. mam jednu zvysnu este z jedneho balenia co som brala davnejsie vies.. ale po tej uz po jednej tablete bolo vsetko ok akurat ze sa mi to stale vrati spet :(( ..a este sa ta chcem opytat alenka, ze to ked si dnes vecer dam jednu tu zvysnu... tak mozem mat sex zajtra??? ako blba otazka ja viem ale ked joj tak som sa tesila na vikend :((((( a chcem aby nebolo nic citit nech po tabletke som ok, ale samozrejme dame kondom..len neviem ci mozme... joj

alenka523

urcite nevadi, davaj si tie druhe, ked ti pomahaju, obe su vlastne protiplesnove, akurat tie druhe asi lepsie aj podla mna...