Da si pozor a NuvaRing ...

Príspevok v téme: Da si pozor a NuvaRing ...
Truffla

caute....

Mam 18 a s priatelom by sme to spolu uz radi skusili...

Chcem zacat pouzivat antikoncepciu, avsak nechcem brat tabletky z nasledujucich dovodv: beriem antidepresiva, nechcem pribrat a nechcem a aby sa mi zvacsili prsia!

Preto ma napadla ako jedina vhodna alternativa NuvaRing. Ak s tym mate skusenosti, mozete mi povedat prosim ?
Ak by som mala o tyzden dostat kramy, kedy mozem zacat pouzivat NuvaRing? Chcem v priebehu tohto tyzdna zajst ku gynekologovi.

A este jedna vec. Priatel s byvalou frajerkou spaval tri roky bez ochrany. Vzdy si dal pozor a dorobil sa na nu, takze myslim ze by som mu mohla verit, avsak citala som co to o tom, co chlapovi ide este pred tym ako spermie.
Chcela by som to skusit ze bez ochrany aspon kym nebudem mat antikoncepciu, avsak je to bezpecne?
Nemyslim to ci to on stihne, ale ci sa do mna nemoze dostat spermia este pred tym....

Dakujem

lorinnes

a nejake tie spermicidne pripravky či čo to je by ste neskusili? vraj to docela bezpečne...to ma len tak napadlo teraz

Dadula56

odpovedam:prostaticke vylucky neovladne v tom zmysle, ze neovladne to, ze si tento sekret "po ceste" na seba nabali mozne zvysky spermii z mocovej trubice.
Truffla: Si dalsi pripad dievcata, ktore bude chlapom ukecane na nechraneny sex a potom bude zufalo vypisovat na fora, ze mu "uslo". Ono uz z toho, ze si on o sebe mysli, aky je sikovny, ze svoju byvalu neoplodnil vidno, ze to velmi chlap do zivota nie je. Zodpovednost za svoje ciny nulova, je mu to jedno, ze z toho mozes otehotniet. By ma zaujimalo ako by reagoval, kebyze otehotnies. To by som si v prvom rade zistila na tvojom mieste. Snad si nemyslis, ze za to, ze jeho byvala neotehotnela, neotehotnies ani ty.

sindyka

AHOJ, MOJA SKUSENOST.... POCAS CYKLU VIEM PRESNE KEDY MAM OVULACIU 1 PRED 1 DEN PO A VTEN DEN KED JU MAM SA S PRIATELOM NEMILUJEME ALEBO MAME KONDOMIKY....6 ROKOV A TEHOTENSTVO NEBOLO...OK

hviezdicka55

spolahnut sa na neho? to nemyslis vazne...uz vidim o par dni dalsiu temu - som tehotna alebo nie.
Skus pharmatex a kondomy tiez nie su take hrozne,ved vyskusajte a uvidite :)

Blondula

nie je ziadna taka ochrana !!! s kazdou zenou uzivanie hak sposobuje nieco ine....a co sa tyka pribratia...ono to nie je pribratie,ale skor udrzanie vody v tele a vtedy sa to zda,ze zena priberie :D väcsinou po skonceni uzivania sa prsia svcrknu a aj "schudne" :D ...

Truffla

A co je to ten pharmatex ?

On ale nechce pouzivat kondom .... a ani ja velmi nie ... teda viem si to predstavit ako jednorazove riesinie ale nie nastalo, chapete ...

Tak aka existuje teda ochrana, z ktorej sa nepribera a nerastu z nej prsia ???