Bez vzťahu

Príspevok v téme: Bez vzťahu
Fetik

Zdravím , mám takýto problém .Už pár rokov som bez vzťahu. Neviem či je chyba vo mne alebo v mojom výzore. Neviem čo si mám myslieť,lebo mal som pár nápadničok , no všetky som odmietol , pretože som nebol pripravený mať vzťah. A teraz keď si chcem nájsť tak to nejde. Je pravda že dotoho nedávam maximum , medzi cudzích ludí chodím málokedy. Citím sa sám a bezcenný aj keď mám dobrých kamarátov a milujúcu rodinku. Mám byť viac otvorený alebo mám sa všade trepať ? Viem , trápny prispevok , ale nevydržal som :D

kasandra

fetik a lorinnes nechcete sa Vy dvaja dať dokopy, keď si tu tak pekne rozumiete? :)

fetik- máš len 18 a trápi ťa, že nemáš vzťah niekoľko rokov. Bože riešiš problém akoby si mal už takých cca 35 rokov. :)

lulu000

ja mam tiez 18 a tiez to nieje ziadna slava :D ale tak sak este sa daco naskytne hadam. berte to tak ze mate vecsinu zivota pred sebou a raz to urcite pride :D

fetik

Tak potešilo ma to :) ale z tolkých ľudí čo tu chodí len ty si napísala , tak neviem či sa mám ťešiť :D ja mam 18... ten problem asi má niečo s vekom :D

lorinnes

ja by som ti poradila velmi rada ale ked ani sama neviem tak som si povedala: možno ho poteší že v tom nie je sam :D no ved...moj vek :) 19 a ty?

fetik

maš pravdu, žiadna rada :D no som rád ,že niesom sám. Hmm netreba tlačiť na pílu , no zas volný priebeh je tiež pekná blbosť. Príde to samo to viem no kedy, to neviem. A aký je tvoj vek ? :D

lorinnes

Uplne s tebou sucitim...ja do toho vlkladam momentalne všetko a nedokazem najst nikoho s kym by to malo nejaku buducnost :( ja neviem ci sa na to proste vykašlat a nechat volny priebeh alebo čo...ale ked som mala chlapa vtedy by som mohla vyberat a teraz? Aj ked sa niečo naskytne..nakoniec nič z toho...viem žiadna rada ale..nevydržala som :D