Anketa: kedy ste mali prvý bozk?

pan d.

Si tu niekto mysli, ze som nejaky iny alebo co? Ja nechcem ist do vztahu so zdravotnymi problemami, spravam sa zle?

pan d.

Pred nou som bol s jednou babou na chate a sexovali sme celu noc. Ale je to mozne, ze na nu nemozem prestat mysliet. Ako sa mam prestelovat, aby mi bola totalne ukradnuta alebo sa to neda, ked ma moje dieta? Chapete to, ma moje dieta, chcela este jedno a ked som sa zrutil, tak sa na mna vykaslala totalne. Ja to fakt nedokazem pochopit, asi mam schizo, aj depku aj haluze, neviem.

Slecna A.

pan d., nuz v dobe, kedy sa kazdy bozkaval s kazdym (napriklad pre moje okolie to plati) by som sa aj ja bala dat niekomu pusu :D :D
Taky herpes je na cely zivot...Ale ked uz s niekym chodim a viem o jeho minulosti aspon co-to, tak sa nie je coho bat...

pan d.

Moja ex sa so mnou boskavala len pred ludmi, inak sa bala, ze sa odo mna nakazi:D Divne, ze mi nejeblo definitivne:D

Slecna A.

pomaranc99, prenho to zdaleka nebol prvy bozk. Bol sice panic, ale bozkavanie mal uz za sebou. Ked som sa ho neskor pytala, preco mi preboha okamzite strcil jazyk do ust, povedal, ze to mu tak poradili chalani. Ze vraj ma tym totalne dostane :D
Ja som chcela aby bol moj prvy bozk prosto bozk, obycajny, nezny, prijemny...pusa na pusu. Nie hory slin a hadzanie jazykom. Tesne pred tym ako mi toho francuzaka dal sme sa rozpravali o nas a ci chceme spolu chodit :)
Dufam, ze som vycerpala tvoje otazky :D :D