Maju zeny tendenciu vracat sa na svoje povodne pracovne miesto po MD/RD?

Príspevok v téme: Maju zeny tendenciu vracat sa na svoje povodne pracovne miesto po MD/RD?
beskyd

zdravim, rad by som si precital nejake nazory ohladom pravdepodobnosti navratu zeny s dvoma deckami po skonceni materskej/rodicovskej dovolenky do svojho zamestnania za predpokladu ze tato zena by za touto pracou denne dochadzala 50 km.. uvedomujem si ze je to situacia kde je vela premennych a zrejme sa to neda nejak pausalne vyhodnotit, akurat ak v tomto existuje nejake preferovany model spravania, rad by som ho poznal. ide mi o to ze mi bola ponuknuta celkom slusna robota aj co sa platu tyka, akurat zo zaciatku na zastupovanie takejto osoby (hoci zo strany kompetentnej osoby mi bolo povedane ze maju zaujem o dlhodobu spolupracu so mnou), cize tato osoba by mala pravo vratit sa po skonceni md/rd na svoje miesto nazad a ja by som mal pravo akurat im zamavat na rozlucku... pricom na moje terajsie miesto (z ktoreho aj tak chcem cim skor zmiznut) by ma zrejme uz nevzali, jedine ze by sa im akurat nieco uvolnilo. okrem toho mam info ze tato zena na uvedeny prijem odkazana toho casu nie je. da sa tam urcit nejaka pravdepodobnost alebo je to vylucne o individualnych preferenciach zeny 50 na 50?