Bez kamaratov

Príspevok v téme: Bez kamaratov
nemla

viem, ze tato tema tu uz bola milion krat, ale ja naozaj neviem co robit, jednoducho nemam doma kamaratov, v skole je to celkom fajn zopar kamaratov mam, ale ako nahle pridem z intraku domov nemam nikoho,zaujmi mam, ale nie take kde by sa dalo niekoho stretnut, viem, ze je to moja chyba, ale naozaj neviem co robim zle a teraz ked napadol predstavila som si ako budem silvestra zase raz travit doma sama

Teresita

ja ta uplne chapem. Aj ja mám ten problém. Možno mám pár kamarátov, ale tí su bud falosný, ja iba predstieram kamaratstvo, aby som prezila posledny rok na skole, s inymi sa vobec nestretavam alebo sa im sama vyhybam, lebo su divny. Podstata je v tom, ze nemam ziadnych normalnych kamaratov. A ja silvestra mavam vzdy doma.... :-( Mozno by sme si mohli popisat, teda ak by si chcela

hyori

Hm...asi som nepochopila tvoj problém.Máš teda kamarátov,alebo nie? Ak máš kamarátov v škole, tak ich musíš mať aj doma,nie? Minimálne cez mobil, alebo sociálnu sieť. Napr. ja sa s mojimi kamoškami "stretávam" okrem školy len tak, keďže bývame v rôznych obciach.