Vnimanie ziarliveho partnera,muzi vs zeny

Príspevok v téme: Vnimanie ziarliveho partnera,muzi vs zeny
milli11

Zaujimalo by ma, aky je vas nazor na ziarlivost muzov a zien.

Co pozorujem vo svojom okoli. Samozrejme, kazdy jedinec je jedinecny, ale v podstate maju zeny svoje spravanie podobne pri ziarlivosti aj zeny.

Takze zeny. Hoci na nich partner ziarli, vypytuje sa ich, kam idu, kde boli, kedy, s kym, nemaju s tym nejaky problem. Dokonca hoci muz tak ziarli, ze ich aj zbije, mnohe zeny ostanu s takym grobianom, pardon, partnerom.

Muzi. Staci, ze sa zena pyta, kde boli, s kym, kedy a o ktorej pridu a muz to hned berie ako obmedzovanie. Dokonca ho zena ani nemusi bit a sam muz radsej ujde zo vztahu.

Teraz nehovorim o nevere a podvadzani, ale o tom, ked partneri ziarlia na to, ked si ich polovicka niekam vyrazi bez nich. Z toho mi vyplyva, ze zeny su tolerantnejsie, ked muz ziarli a mnohym zenam sa to aj paci. Kdezto muzi neznasaju ziarlive zeny. Trafila som? Priznajte sa. ;) :D

milli11

Pomaranc, pisem o nom v teme Znaky pritazlivosti, v prispevku 27.10.12 o 17:01. Mozno po precitani ziskas vacsi prehlad. :)

pomaranc99

milli11 a vy ste mali aky vztah? prave si ho stretla alebo uz poznala nejaku dobu ako kamarata? co na tom s kym flirtuje? ja tiez flirtujem lebo ma to bavi a nic to neznamena :) baby takisto :)

milli11

Pomaranc.

Pytam sa preto, ci to robia naschval, lebo som nieco podobne zazila. Chlapec, ktory sa mi pacil, predtym sme sa bavili, flirtoval s inou. Ona bola typ, co chce to, co ma nejaka ina zena, ale to je na inu debatu. Ked videl, ze som si to vsimla, zacal s nou flirtovat este intenzivnejsie a tvaril sa, ze ma ani nevidi. Ale vsimla som si, ze stale akoze nenapadne mrkol mojim smerom, ci to vidim.

Tak vtedy mi to pripadalo, ze to robil naschval.

pomaranc99

@milli11 vies co, ak by to bolo tak, ze baba necha muza aby si kukol jej mobil, jej maily a pod. tak je spravne aby nechal aj on ju. problem vsak nastava prave tam, ked to stale robi len ona jemu a on to nerobi!

ja osobne to nerobim a vadi mi ak to robi niekto mne. ak ju pristihnem, dam len jedno upozornenie. ak ju pristihnem znova, rozidem sa s nou. nejde ani tak o to ci si pozrela alebo nie. ked som vo vztahu mam sex stale len s danou babou. avsak samotny fakt, ze zena sliedi ukazuje na to, ze muzovi neveri, nedoveruje a podozrieva ho.

co sa tyka ziarlivosti - nie, nerobim jej naschvaly. ak to so ziarlivostou prehana, tak ju na to par krat upozornim...

milli11

Pytam sa aj preto, lebo...

1. Pacil sa mi jeden chlapec, mozno aj ja jemu. Ale po case ho zacala balit ina a ja som sa citila, bola odsunuta na vedlajsiu kolaj. :((( Zacala som byt vazna, odmerana, odpovedala som mu stroho a odmerane, obmedzila som komunikaciu na minimum, tvarila som sa, ze tam nie je.

Myslela som si, ze chlapec pochopi a zacne sa snazit... Ale on zacal robit to iste, co ja a tiez so mnou skoro vobec nekomunikoval, nebavil sa.

2. Podobna situacia, ale teraz som sa aspon tvarila, ze neziarlim, ze mi nevadi, ze chlapec, ktory sa mi paci, sa bavi a flirtuje s inou. Kecal s nou, bavil sa, ale ked videl, ze mam cely cas dobru naladu a je mi to fuk a dokazem sa s nim normalne bavit bez toho, aby som bola nafucana alebo mu spravila vystup, vykaslal sa na nu a opat zacal zaberat za mnou, dokonca intenzivnejsie ako predtym.

Mate niekto takuto alebo podobnu skusenost?

Teda hlavne zeny.

milli11

Myslela som muzov a zeny vseobecne. Poznala som a poznam viac takych pripadov.

Napr. jednu kamaratku frajer strasne kontroloval, volal jej kazdu chvilu, co robi, az bolo vidno na nej, aka je z toho telefonatu znicena. Ale ostala s nim a uz si aj kupili spolocne byvanie. Pritom bola kocka, mohla by mat koho chcela a posobila aj sebavedomejsie a viac hrdo ako ine zeny. A pritom stale ostavala s nim. :O

A muzi? Iny pripad. Stacilo, ze zena chcela, aby s nou bol muz o nieco castejsie a hned to zacal brat ako obmedzovanie a utlacanie. Nie, nechcela byt s nim kazdy den, len castejsie. A radsej jej dal kopacky s tym, ze sa vo vztahu dusi.

Co sa tyka spehovania, mne jeden byvaly hocikedy zobral skontrolovat mobil, ale mne to vobec nevadilo, lebo som nemala co skryvat. Ja som mala oci len pre neho. Preto nechapem, preco tu potom chlapi tak frflaju, ked im zena pozrie do mobilu. :D Vadi mi, ked mi nejaky znamy sa chce hrabat v mobile, ale frajer? Preto si myslim, ze chlapi vlastne beru svoje frajerky ako votrelcov(?).

A mam otazku pre pritomnych muzov. Vadi vam, ked viete, ze na vas zena ziarli? Alebo vam to dviha sebavedomie a robite jej naschvaly?