Ako prestať jesť sladké?

Príspevok v téme: Ako prestať jesť sladké?
henrietkaaaa

prosiiim vas ci pomaha? ja sa neviem donutit..proste vzdy sa nieco najde VZDY sa doma nieco najde..potom ma chyti zachvat obzerstva a neviem s tym prestat... a mam vycitky.. dala som si aj 5 dnovu ocistu bez sladkosti uz ale nepomohlo..stale mam chut ..stale musim mat..a moja vaha je na tom horsie a horsie..:-// :-((

lost

susene ovocie je vhodne poriadne, ale musim zdoraznit PORIADNE dobre umyt..

alebo ho nechajte vo vode par minut, nasiakne a potom to oklame porciu a obsah cukru :P

Tungsten1

sušené ovocie si nekupuj prosím ťa, teda veď skús :D ale ja keď si kúpim sušené slivky, marhule alebo nedajbože banány, tak mi to chutí viac, než hocijaká iná sladkosť. možno je to relatívne zdravšie, než čokoška, ale cukru to má teda požehnane, a tá bolesť brucha, keď zješ 150 g balíček sušených sliviek... :D

Maoam

presne tak, obcas raz za cas malickost je ok, ale to je tak presladene, ze ak si clovek navykne jest zdravo, tak toho sladkeho uz vela nepoje...obcas zobnut sem tam

Fiona

uplne jednoducho ked mas v strave zastupene vsetky zlozky potravy jes pravidelne nemala by si mat nejaku extremnu chut na sladke..