Kamarátka na chudnutie

odpovedam

26r, cvicim v podstate od mala. Zacala som gymnastikou, potom atletiku, potom som cvicila, od 15r fitness, ale az posledne roky upravujem jedalnicek a az teraz vidim, ze tie vysledky je mozne vidiet velmi rychlo, ak clovek dodrziava disciplinu. Omnoho viac to motivuje a oplati sa :-)

odpovedam

nemusis :-)
Ja teraz stlacam sacharidy do 35 gramov denne a citim sa lepsie. paradoxne mi chut na sladke zmizla. som rada.

odpovedam

mima, mima :-) zase tak vela sacharidov a malicko bielkovin? Bebe uplne vypust, je to len reklama a nema nic so zdravim. Nizsie som spominala, ze obilniny (cerealie) su len na skodu. Namiesto desiaty alebo ranajok zarad bielkoviny, takisto na vecer bielkoviny.

kilecko

Ahojte,
MIMMA no dnes si teda moc nejedla to vcera si mala lepsiu stravu.A inac ty sa urcite v jedeni nemusis krotit ,ty jes optimalne tak si neuberaj zo stravy ,mas ju vyvazenu,tak nevymyslaj,inac to si vzdy ty sama vsetko pripravujes ,alebo...
Ja dievcence cvicim ,ale ak riadne neupravym stravu tak to nepojde dole strava je zaklad proste bielkoviny ,zeleninka a skoro ziadne pecivo a o sladkostiach akehokolvek druhu na to mozem zabudnut.Tak mi drzte palce bojujem dalej....
Helus ,len sa pekne vyliec.

mimma

R: smoothie - stava z ananasu+banan
D: jablko
O: 4 toasty+kecup, 2 zakusky
Ol: biely jogurt, bebe, sus.slivky
V: bryndza+cherry+jarna cibulka

No nejak som sa rozjedla, musim sa krotit :D

Helus

ahojte kocky
Maoam dakujem za gratulaciu.Ja mam nejaku crevnu somarinu,od nedele ma boli brucho,aj ma prehana,a dnes som vracala,takze na veceru boli zemiaky varene,a som spokojna.Hadam uz zajtra bude lepsie,v praci mi ani kava nechutila,tak si dam pauzu.inac polystyrenove chlebiky ani citit nemozem radsej nic ako ichjest.Odkedy som na bezlepkovej tak som asi 1/2 roka tie jedla,sem tam si dam len.pekny zvysok vecera musketierky.

odpovedam

kilecko, vobec k tej omelete nemusis mat tie polystyreny. pre mna to je spolu s 2 kusmi ovocia jediny zdroj sacharidov za den, preto to mam k ranajkam, poobede uz sacharidy nejem. Ako som aj nizsie pisala, prisposobte stravu vasim potrebam. celozrnne pecivo mozes, ale takisto neodporucam kazdy den. mne to chuti aj bez obilnin. milujem omelety :-) davam si na ne sezam, oregano a rajciny. takto to mam najradsej :-)