Kamarátka na chudnutie

lu

co sa tyka tej sosovice, bola to polievka kysla maly tanierik....a este okolo 19:00 si dam daky kusoch chlebika s niecim.....neviem...alebo krabie tycinky...uvidime???

mimma

Carey gratulujem aj ja:)
Dnes nic moc.
R: smoothie - 2 banany+pomarancova stava
D: jablko
O: cestoviny s tuniakom, cela milka
V: jogurt+ovsene vlocky

miki25

Ahoj Carey díky ti.

to aj ja som si myslel, že či LU je sýkorka, že na obed si dáva len šošovicu :D sbeavedomu stravovať sa netreba, ale dúfal som, že si ešte niečo urobí...inak v pohode pridá časom zeleninu tak by mohlo byť dobre.

inak dnes som to osobne pobabral trochu, ale nevadí:

R:celozrný chlieb 2 krajce, zelenina k tomu paradajky, uhorky...

D: jogurt s ovsenými vločkami

O: opražený encian, zemiaky so zeleninovým šalátom

V: praženica a zelenina k tomu

takto by to nemalo určite vyzerať viac tukov ako je zdravé, ale nevadí...

carey

Lepok dakujem pekne, som rada ze aj ty si prisla pozriet. Ja by som ti aj rada poradila ohladom toho cesnaku, ale nemam skusenosti. Drzkaj sa, chudnut radsej pomaly a natrvalo :).
Miki25 ahoj, ako ta tak citam, tak pises velmi rozumne, len tak dalej a gratulujem uz k spominanym schudnutym kileckam drzim palce k vytuzenemu cielu.
Lu podla mna jes strasne malo, aby si si este nesposobila nejake zdravotne problemy.

miki25

práve to je problém zdravého stravovania minimum jedál a dá sa povedať, že veľmi veľa vecí sa meniť nedá. osobne tiež už som prejedený z nejakých vecí, ale čo už. vzhľadom k tomu, že nie som na ovocie tak ho nejem, ale ty si v pohode daj. už to, že som spravil kompromis so zeleninou tak považujem to za zázrak. ale mne sa páči radšej si doprajem viac zeleniny a potom vďaka tomu môžem jesť menšie porcie hlavných jedál a byť sýty zároveň. proste som si zvykol už tak robiť. ide mi to aj dobre aspoň zatiaľ som viac ako spokojný.

lu

no diky teda....jem este aj vela ryze, len tak so zeleninou a akurat si rozmrazam cucoriedky, nasla som ich v mrazaku a zamiesam ich s tvarohom, mnamka hehe
............kupujem si aj ladovy salat a salatove uhorky, tych som uz prejedena, co mi chyba, je kapusta a kel....no tak idem na to....

lu

no diky teda....jem este aj vela ryze, len tak so zeleninou a akurat si rozmrazam cucoriedky, nasla som ich v mrazaku a zamiesam ich s tvarohom, mnamka hehe
............kupujem si aj ladovy salat a salatove uhorky, tych som uz prejedena, co mi chyba, je kapusta a kel....no tak idem na to....

miki25

tak dnes ti Lu chýba podľa mňa hlavne listová zelenina - uhorky, kely, kapusty, póry...práve tú časť potravy by si mala jesť, čo najviac aj viackrát za deň pokiaľ to ide. hoci občas i ja jej mám niekedy dosť po 6 mesiacoch, ale tak pomáha.. optimum je 5x denne, ale ja ju už jem tak 3x denne. moc mi už nechutí hihi, ale tak nech čert to berie.

inak ryby sú fajn,a potešili ma, že si ich dávaš, ale nejedával by som tie v konzerve. to je len taký môj skromný názor, keďže ich takto nejedávam. ja som priaznivcov klasických rýb bez žiadnych nálevov, proste losos, pangasius s ryžou alebo zemiakmi je ok a zároveň aj obed vyriešený...

jogurty zrovna tie zvolenské zvyknú byť jedne z najtučnejších aspoň, čo ja mám tie skúsenosti, ale verím, že ten tvoj je maximálne do 3% tuku. pokiaľ je do toľko tak potom je to fajn a chválim. tiež za ovsené vločky pochvala.

Lepok

Ahojte.
dievčatá tak konečne som sa dostala sem, nakolko som bola odcestovaná a potom rodinné povinnosti, no nič som nestíhala.
Tak vidím, že sa to tu rozrástlo, ako hovorí Carey je to super a mimochodom Carey gratulácia odo mňa k zásnubam....
Kilečko, čo by som ja dala mať tvoju váhu - teda žiadna nadváha. Schudla som od začiatku čo s vami chudnem 7kg. lenže stále mám ešte nadváhu, stravu dodržiavam, ale dochádza mi inšpirácia a tak som sa prišla namotivovať. Jedálniček Mimmi je super, ten vyhovuje aj mne, lebo je podobný s mojím.
Dnes som dostala hodne cesnaku medvedieho, len teda neviem čo s ním - niečo som dala do liehu, niečo do mrazničky a premýšľam či do soli alebo do oleja dať zbytok. Vie niekto poradiť ?

lu

v com robim chybu???
R: 8:00 kusok lanoveho chlebyka s tuniakom v paradajkovej omacke
D: 11:00 jogurt zvolensky, do ktoreho som si dala troska ovsenych vlociek
O: 14:00 sosovicka sama bez chlebika.........

..tak toto zatial....neviem este oc dalej vymyslim, ale poradte mi, v com robim chybu....??????