Kamarátka na chudnutie

Maoam

jj, zhliadla som vo vasich prispevkov viacero jedal a vzorcov spravania, ktore vedu ku vsetkemu moznemu, len nie k chudnutiu, ale tak fajn, ze si sa takto rozhodla, drzim palce :-)

LIGHT95

ALE NIE hihi Prehodnotila som ,ze idem na to ZLEEE,nie a nie naskocit.....vynechala som obedy v zavodnom stravovani,lebo si myslim ze z tych obedov priberam,nie je tam vobec dobry vyber...no musim si zvyknut pripravovat z domu....KCEM,IDEM DALEEEEJ...pa

kilecko

Ahojte,
Dana85 no tych 5kuskov mafin by som zjedla aj ja a tu cokoladu tiez ale polovicku tej torty no to uz bolo vela a ked si to das k normalnej strave tie sladkosti a neviem ci cvicis tak kila ti idu hore ci ani nie .

Ja som troska v klude a zhodene kila zo stresu su naspat a mam dojem ze sa zacinam prejedat pokial nemam predpisane co zjest tak jem vsetko ,ani nie ze vela ,ale stale a musim zacat cvicit inac to nepohnem dole a teplucko uz je bundy pojdu dole a slanina sa zviditelni .

Light ako ide 90 dnovka mas vydrz ja budem musiet tiez nieco vymysliet este sa dohodnem z dcerou .

Tak doschudnutia a ideme dalej lepsie je si strazit kila ,ako sa utesovat ,ze nevadi a kila pribudaju .

dana85

kilecko, tak napr. minuly tyzden, som mala v priemere kazdy den 5 ks muffin( doma robene zo spaldovej muky , ovocia a kusky nugatu) , potom jeden den som zjedla celu nugatovu cokoladu , a potom som piekla kolac ( v klasickej forme na tortu ) bol s pudingom, ovocim a zelatinou a to som zjedla polku celu z toho kolaca.

kilecko

LIGHT tvoja uprimnost ma vzdy potesi co na jazyku to napises,ale ja na 90 dnovku teraz nepojdem ,lebo sa blizi velka noc a to by som urcite nezvladla ,ale budem ti drzat palce a daj si namiesto poctivej slahacky poctivu sunku tu maju v Kauflande.

DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY