Kamarátka na chudnutie

Helus

lepok aj ja som mala okolo 7 a islo to dole,ale ja som mala vyysi cholesterol uz od 20 rokov,ale slubila som primarovi,ze to dam dole je to priatelov kamarat,a bol so mnou vnutri,inac vzdy sme spolu na kontrole,takze vieme,aky mame zdravotny stav.a priatel mi dnes nezabudol pripomenut,co som slubila primarovi.dnes som necvicila,ale zajtra budem sauna ma nejako zmorila.doschudnutia.

kilecko

to bola obhajoba ako mozem jest kolaciky a jaky mas tukozrutsky caj ,no veru LEPOK pre mna by bola celiakia zabijak to by som schudla hned keby som to pecivo nemohla ,ale chapem ked clovek musi ineho vychodiska niet .

Helus pozerala som na nete no je dobry aj zly cholesterol doktori to spocitavaju a hodnota ma byt do 5 a pisu na nete ,ze na znizenie je dobra mrkva 2kusy ,3 jablka denne viac nie uz nemaju ucinok ked sa ich zje viac,namiesto maska soja atd....

Lepok

KILEČKO, VEĎ JA VIEM PRETO JA 90 DŇOVKU NEMôŽEM, ALE ŽE SI TOHO NAPIEKLA NA VIANOCE.
JA POPíJAM TEN TIKOžRúCKY ČAJíK

kilecko

LEPOK vies ked mam uhlohydratovy den to su cestoviny tak na veceru ma byt kus torty ,alebo 3 kopceky oblubenej zmrzliny ,alebo medvedie labky recept na ne je v knizke v 90 dnovke a vies ja takto cez dietu dojem vsetky suche kolaciky co som napiekla na vianoce ved vydrzia dlho a spojim prijemne s uzitocnym aj minuly rok som takto chudla este mi ostali linecke,labky,vinove ,mlynkove aj kokosove no mam co vyjedat do konca diety .

Lepok

Helus,
mať taký cholesterol ako ty, tak skáčem od radosti - a to si hovoríš, že máš vysoký, no nie a dávnejšie bola norma 6- Ja mám 8 a tuky 4.
Uvidím, tiež idem na kontrolu o mesiac, lieky neberiem, ale mám brať a raz som docielila cholesterol ako máš teraz ty a to pitím čaju a stravovaním ako dodržiavam teraz a mimochodom ten čajík je veľmi chutný, ináč kočeny blížim sa k 6 kg dole.
Kilečko - dobrá dieta suché koláčiky, tak to si toho napiekla na sviatky hihihiô
Pekný víkend.

Helus

Maoam mam pred sebou papiere
s-chol 5.60 mmol/l pacienti bez KV rizika3.5-5.0
Inac sme dneska boli v saune a bolo super,bola tam parna+ sucha a bazenik ladovy.

kilecko

Ahojte dievcata,tak ja dnes rano 2 chlebiky celozrnne toustove s maslom a medikom ,inac ten chlebik sa mi zda taky dochodcovsky bez korky ,tenky ani neviem ze ho zjem ,ale rano mi dobre padne a potom som mala mandarinku a spagety s bolonskou tak dve tretiny ,ten ostatok spagiet som dojedla ked som prisla domov a na veceru suche vianocne kolaciky mnaaam a kavicku a teraz pijem pol litra caju bylinkoveho,zajtra len ovocie a zelenina ,ale rano dam krajec chlebika s redkvickou bielou a rajcinku.

CAREY neries to, vobec to neberiem ako ,ze sa stazujes jednoducho mas potrebu nieco napisat tak to napises ako to citis ja to tiez tak robim proste si tu pokecame o hocicom a popritom si chudneme .

HELUS ty po pracovnom vikende prides utahanejsia ako z turistiky,ja som dnes bola po obchodoch z dcerou a taka som prisla utahana no horsie ako z posilky,nohy ma bolia jak kona.A ten cholesterol ja so isla na krv po rodinnej oslave vinko ,chlebiky ,kolace a cholesterol do minusu este ma lekar pochvalil ako sa dobre stravujem a vtedy som sa prejedala tak ja tomu nerozuiem ako som ho mala taky dobry .

MIMMA za ten alkohol ta chvalim ,ze nepijes ved ty si studentka ,no ja si obcas vinko dam aj stamprlu ,ale nie som pijanka hi hi a daj sa do poriadku ide vikend tak mas cas nech nevynechavas skolu.
Doschudnutia

mimma

Kilecko dakujem za rady, ale alkohol nepijem vobec :-)
Carey aj ja som za prirodne lieciva, pijem litre caju a vodu s citronom
R: 0,5l pomarancovej stavy
D: mandarinka
O: porova polievka s vlockami, cestoviny s brokolicou a syrom
Ol: 3 tvarohove gulky
V: 2 tvarohove gulky