Nedokažem sa prekonať cez rozchod

Príspevok v téme: Nedokažem sa prekonať cez rozchod
sandy_sandy

Už je toho zopár mesiacov čo ma priateľ nechal, no ja sa cez to nedokážem prekonať, skúšala som navštíviť aj psychiatričku ale ona mi len tabletky vypisuje, čo má na mňa zlý vplyv, pretože pred 2 mesiacmi som sa začala čoraz silnejšie dávkovať liekmi na ukludnenie a prešlo to do závislosti. Našťastie mamina zbada a zobrala mi tabletky a teraz už neuživam žiadne, ale nedokážem žiť v tejto realite, že každý deň myslím len na neho, moje kamošky tvrdia že ma zrejme začaroval ak som taká aká som. Nemôžem zato, bol to človek po ktorom som túžila vždy a teraz ho už neuvidím ani nič. Odkedy sme sa rozišli nemám chuť na nič, na chlapa sa pozrieť ani nevládzem, čo sa týka sexu mám silný odpor a čo je najhoršie mám depresiu a to najhoršiu formu. Denno-denne myslím na to aké by bolo keby som už nežila a zrejme by to nebolelo tak veľmi. Nedokážem nikomu povedať, mamina sa hnevala na neho tak vždy ked ho spomeniem sa rozhnevá a moje kamošky nezaujíma nič iné len vlastný život. Vlastne mi zostalo napísať sem a požiadať o radu.

jano272

treba si zaplnit cas inymi vecami a prekonat sa... zacat behat, cvicit, sportovat, meditovat, ucit sa ist von s kamaratmi.... a jedno pravidlo - namiesto utapania sa vo vlastnych emociach sa zamerat na ludi okolo seba... vsetci maju problemy, bud hlavne ty pre nich a oni sa budu poztom zaujimat o teba rovnako... ale hlavne sa na ten svoj snaz prestat mysliet a vyuzi ten cas produktivne. pri sporte alebo uceni nanho aspon na chvilu nebudes mysliet a budes zatoven robit nieco pre svoje zdravie... ono emocie mozeme ovladat ak chceme a si silna, takze verim tomu ze to dokazes tiez... len musis chciet! silny clovek sa disciplinou dokaze posunut neskutocne daleko a aj taketo zle veci sa daju v dobre obratit... kukni martinov blog, pise o tom skvele... magnetnalasku.sk ... drzim ti kazdopadne palce, snaz sa vazne vypadnut von, do spolocnsoti a nieco robit! to je to co ti pomoze najviac... a uvidis, coskoro najdes niekoho ineho, lepsieho a bude to ok! len pre to reba nieco robit, lebo do izby za tebou tvoj vyvoleny sam nepride, treba si prilezitost vytvorit :)

Mrska Silvuska

myslis na to, ake by to bolo, keby si nezila...a to si zazila "len" rozchod...
co urobis, ak nastane situacia (extrem, ale bohuzial stava sa) - prezijes vlastne dieta...potom urobis co?
zivot je aj o rozchodoch, rozvodoch a podobnych neprijemnostiach. hned pri kazdom taktomto mysliet na to, keby som tu nebola a podobne....to sa v zivote daleko nedostanem...

maartinko

Ja som zažil to isté pred už skoro 2 rokmi, tiež ma priatelka opustila a ja som zrazu ostal akoby úplne sám na svete. Nemohol som spávať, nechutilo mi jesť, proste stále som na ňu myslel. Kamaratov som zanedbaval lebo celé dni som s ňou strávil, takže potom som ostal fakt sam. Ale nasťastie som stále chodil do posilky a jedine tam som dokázal mať cistu hlavu, časom som znova nadviazal kontakt s kamosmi, spoznal nových a teraz už vôbec na ňu nemyslím a keď aj tak nič to už vo mne nevyvoláva. Takže moja rada, prestaň brat tie pirule a nájdi si nejaky koníček, bude to ťažké ale musíš, potom si tiež radšej hľadaj iné kamarátky co majú na teba čas a sú fakt kamaratkami, no a ďalšia rada je ČAS. Ten všetko zahojí. Proste keď ťa opustil tak isto nebol súdený pre teba i keď tomu este neveris, poznám to, ale niekde na teba čaká iný, lepší. Drzim ti palce