Holenie ziletkami - problém s vodou

Príspevok v téme: Holenie ziletkami - problém s vodou
zuzka1234567

Prosím o radu.Vždy ked sa idem holiť žiletkou, miniem aj 70-80 l vody, kedze si holím stehná, nohy od kolien dolu, podpazusie, intímne oblasti. Možem sa spýtať či aj vy miniete toľko vody? Mne to strašne ide do rozpočtu, mám obrovské nedoplatky. Lebo ked si ešte aj vlasy umyjem+ oholím sa v jeden deň, dokopy to spravi aj cez 150 l !!!
Ako to spraviť aby som neminula toľko vody?? Už som z toho úplne zufála, lebo nemám peniaze a nie ešte platitť také sumy.

xxy

20 minut ti trva oholenie ziletkou? preboha. kup si ziletky venus embrance a si oholena oela rychlejsie. maju taky klzky povrch, velmi dobre holia aj s minimalnym mnozstvom vody.

zuzka1234567

mne to trva asi 20 minut kym to vsetko oholim, zakazdym vypnem vodu,len potom mi nejde tepla, takze cakam kym sa zapne kotol, to mi asi odide len na jedno zapnutie minimalne tych 20 l. Sprcha nejde nonstop, zapinam a vypinam. Nemam vanu, len sprchovy kut.

xxy

teda ja neratam litre, ktore miniem. ale ved ked holis ziletkou, musi to ist raz dva. nemusis mat sprchu nonstop pustenu. alebo sa hod do vane, ohol vsetko a potom sa oplachni