ANO ALEBO NIE?

Príspevok v téme: ANO ALEBO NIE?
jajina

no moj problem asi tiez velmi nepatri na tuto stranku....ale vzdy sa zidu nazory ludi, ktorych sa to osobne netyka a ktori vas nepznaju....mam priatela...vlastneani neviem ci este mam...doteraz sme sa normalne bavili o vsetkom, nemame vlastne problem nacat akukolvek temu a myslim ze si aj dobre rozumieme...no on v poslednom case zacal narazat na postel a tak...ze co by som tam s nim robila ak by...ved viete...no a ja som mu parkrat povedala ze nepojdem s nim do postele...a vcera mi povedal ze si mysli ze ja vlastne ani nemam rada sex tak ze mozme byt maximalne priatelia..no ked som mu vysvetlial preco nechcem ist do postele s nim, ze som vlastne este panna a ze som vobec nebola s muzom...tak potom vsetko stiahol spat a tvari sa ako keby bolo vsetko ok....no ja mam pocit ze mu ide iba o jedno...dostat ma do postele a nic viac...som teraz tak z toho riadne paf....ani neviem ako sa mam k nemu spravat ci tak ako stale alebo poslat ho.....

Dee

to aby ste zostali kamarati si navrhla ty ci on? Ty si s nim vobec nechcela mat sex len teraz alebo nikdy.? Nechapem.
Ale vsetko sa moze dat este do poriadku. Hlavu hore:o)

jajina

som nakoniec povedala co som ani nechcela a vyznelo to maximalne hrozne...a dostala som odpoved ze ma zo mna pocit ze si myslim ze ma chce znasilnit.....tak ze to radsej nechame tak...nech sme len kamarati....ale ja nechcem...:((

mireccc

Moj nazor je,ze tvojmu chlapovi ide iba o jedno, tak ako kazdemu z nas. Ak tlacil na Teba doteraz tak bude aj dalej, kym nedostane, co chce. Mozno nie priamo ako doteraz, ale sposob si najde.

jajina

tak aj ja dakujem...je mi trosku lepsie....:))
zacinam sa tak trosku pozerat nato z tej druhej strany...tak hadam to bude ok...este raz vdaka

Dee

tak to je vpohode. On je uz zrely muz a chape ta. Mozno chalan v tvojom veku by to nepochopil. Ja som mala 20 a moj priatel 24 ked sme sa prvykrat milovali a naozaj to bolo take nezabudnutelne ako to byva vo filmoch. Uz sme spolu 5 rokov a stale je to krasne. Myslim, ze aj ten tvoj chce pre teba len to najlepsie, takze ziadne pochybnosti, ale vdaka.