Lámavé pomaly rastúce vlasy.

Príspevok v téme: Lámavé pomaly rastúce vlasy.
lilianna

Ahojte všetci,
píšem tu pretože som už skutočne zúfalá z mojich vlasov. Začala som sa o ne starať približne pred dvoma mesiacmi, keď som zistila že su skutočne v katastrofálnom stave. Odvtedy im dávam všetko, masky na vlasy, ricínový olej, do pokožky hlavy si vtieram BIOaquanol U a aj H, takisto vtieram domácky vyrobenú šťavu zo žihlavy, vlasy umývam šampónom bez silikónov, nefarbím, fénujem a žehlím minimálne a stále nič...

Vlasy sa mi neustále lámu, pomaly mi rastú...od 01.06.2012 do teraz mi narástli možno o 3 cm..:(

Ak viete čo na takéto vlasy pomáha, tak mi prosím poraďte..už som zúfalá
Chcem dlhé vlasy, viem že to je veľký boj a ešte si aj na to dlho počkám keďže momentálne mám postupne zostrihaný strih...

Som pripravená na to, že vlasy mi nenarastú len tak za mesiac ale chcem im dať fakt len to najlepšie...mám pocit že im už aj tak dávam dosť..tak v čom potom robím chybu?

Ďakujem

lilianna

Fúha daj si pozor na vtieranie toho ricinoveho oleja na mihalnice, lebo v niektorých prípadoch z toho ľudia skoro oslepli..na tvojom mieste by som si to dávala jedine na obočie..na mihalnice sa to sama bojím dať tak ti to neodporúčam :) ...

www.omlazeni.cz - tu som sa o tom dočítala..ako je to vec názoru, niektorým sa to vobec nemusí stať ale pre istotu :D :D

A jj vtieram si ho do vlasov ale väčšinou len do končekov, lebo sa bojím že mi vlasy moc zmastí ako neviem či to pomáha ale lepší pocit z toho určite mám :D Potom to stačí len opláchnuť len vodou prípadne si to zmy jemným šampónom :) óó tak také dlhé vlasy ti teda závidím :D No áno je to boj máš pravdu :D už len teraz to zisťujem :D ..

strangeemily

lilianna

Ahoj,mozem sa ta prosim ta opytat ako pouzivas ten ricinovy olej?to si vtres do vlasov alebo ako?lebo mne ho dala lekarnicka ze je to dobre na rast mihalnic a obocia ze to kozmeticky odporucaju ale o vlasoch mi nic nespominala....
A ak ti smiem poradit tak si vlasky dost setri nejaky cas si ich nefarbi a nepouzivaj zbytocne vela pripravkov na vlasy lebo si ich tak dost oslabujes,skus si kupit nejake vitaminy ktore vlasy posilnia z vnutra,napriklad Kremik:)alebo potom uz ostava len navsteva lekara,ja mam vlasy az po zadok a snazim sa ich dost setrit aj ked vlasy nici aj samotny hreben:(pocasie,oblecenie je to boj!