Alventa - venlafaxín

RNG

Trama/tramadol je synteticky opiat, ktory utisuje bolesti a posobi na opiove centra v mozgu. Nevidim, ze by mohol dodavat energiu v ziadnom propade, len ti da dobre pocity az euforiu. Podobne utlmovaco posobi napr aj L-theanine, vytazok zo zeleneho caju, davka 2 x 400 mg
Velmi vela psychyckych probelmov je spojene so stresom, zlym travenim a absorbciou alebo hospodarenim s roznymi zivinami.
Potom nedostanes poriadne materialy na tvorbu neurotransmiterov a samozrejme mas rozne nervove problemy, teda okrem stoviek inych zdravotnych.

Ddana

Užívam len kvapky Tramal, pretože tabl mi neposkytujú zlepšenie náladdy. Liečim sa na depresiu, ale zatiaľ žiadne AD mi neposkytlo dosla va toľko energie ako Tramal.

Katkaaa

Ahojte. Tak, dala som si plnu davku liekov kt. som vysadila. Navyse mi zistili po 2 rokoch alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka, takze uz konecne viem,kde je pes zakopany, ze preco sa cele 2 roky citim tak strasne blbo,hnusne priznaky kt. som si myslela ze su zo psychiky, no neboli,vlastne neviem to dobre rozlisit ;( Okrem toho vsetkeho je tu ta depka,kt. ma velmi ovplyvnuje,lieky som vysadila, teraz nasadila, neviem uz co mam robit, je mi dost blbo,som zmätena a nevladzem... ;(

marek78

Pri tom Tramale je zas problem zavislosti. Ja som ho raz nemal tak tyzden,a citil som sa dost zle. Ale ucinkuje na uzkosti vyborne. Lexaurin tiez dost pomoze,ale len nakratko. Nevyhoda tramalu je ze trochu omamuje,uspava(aspon mna) Ja mam liek Paratramol,mam ho aj na bolesti,lebo mam osteoporozu. Kazda tableta ma 325mg paracetamolu a 37,5 mg tramadolu. Ja si davam 2 tablety naraz,cize 70mg tramadolu.(TRAMAL je len obchodny nazov jednej firmy,inak ta latka je tramadol hydrochlorid.) Musim si k tomu dat kavu alebo nejaky energetak,aby to tak neuspavalo. Ale uzkosti a depresie v podstate nemam.Pred Alventou som bral Asentru,to bolo tiez k nicomu. Ale povedal som si,ze ten tramadol si budem davat len tie dni,ked budem mat depresiu,lebo u mna sa to meni. Kazdy den to nie je dobre brat-je to navykove.

marek78

Ja uz som na 225mg mesiac a vobec to nepoznat.Beriem Alventu uz vyse roka.Kdesi som cital,ze pri vysokych davkach sa niektori ludia pokusili o samovrazdu. Je to najnovsia,4.generacia,a podla mna este nie je dostatocne klinicky odskusana. Len na okraj,beriem aj tramadol.Pisali,ze tramadol ma velmi podobne zlozenie ako venlafaxin. V skutocnosti az tramadol mi zabral na depresie. Niektore opiaty lepsie zaberaju na depresiu,ako klasicke antidepresiva.

rene1337

Rng mas pravdu. Je to bohuzial jeden velky biznis. Dneska ludia chodia castejsie do lekarne nez do potravin... co je trosku do placu stary ludia umieraju nie prirodzenou smrtou ale na rakoviny a tazke chronicke choroby v bolestiach. Vela lekarov je iba tak povediac chemikom nieco vas boli ?dame tabletku ale skutocnu pricinu nehladaju. Nehadzem ich do jedneho vreca ale je mi luto tych starych ludi ked vidim dost casto ako dochodca ide domov z kabelou plnou antibiotik a ineho bordelu. Keby sye to videli pod mikroskopom v zivote by ste si to do tela nedali. Len ludia su ucenny odmalicka k takejto liecbe preto im to pride prirodzenne a vacsinou nehladaju iny sposob liecby.

Larita

Tak teraz si nam naozaj osvetlil ako funguje farmaceuticky biznis...bez Teba by sme boli strateny...:)
A teraz vazne, myslis si ze clovek, ktory trpi na depresie pocuva len nejakeho doktora? Takmer kazdy hlada riesenie sam a snazi sa pracovat na nom, hlada alternativy atd. Cize ak by existoval nejaky zazrak, ktory "rastie na strome" a pomohol by co i len jednemu cloveku, rychlo by sa to rozsirilo, podobne ako napr.tu keby niekto napisal ze mu to pomohlo, tak by to skusali dalsi desiati...ak by to pomohlo aj im, tak by to vyskusalo dalsich sto atd., nabalovalo by sa to...
A otazka znela kde sa to da u nas kupit...