Neviem, kde ma svrbí

Príspevok v téme: Neviem, kde ma svrbí
pomocbitte

Už týždeň mám strašný problém. Svrbí ma niekde na tele, ale neviem kde, nemôžem sa poškrabať, a hrozne to svrbí, na nevydržanie. Stále si musím prechádzať celé telo aby som to miesto našla. Je to neskutočne otravné. Keď mám pocit, že ma svrbí chrbát, tak nakonic zistím pri postupnom škrabaní tela, že to bolo brucho. Niekedy zas mám pocit, akoby ma svrbeli nejaké vnútornosti, ktoré sa nedajú poškrabať. Začala som sa sprchovať odvtedy aj 3x denne, ale neprechádza to :(
čo to môže byť?

2bodka

Niekde som pocula, ze svrbenie tela moze byt, ked je poskodena pecen, ale ked to nevies ani lokalizovat, skor mi to prijde ako psychosomaticke svrbenie. V prvom rade treba ist normalne k lekarovi a on uz bude vediet, ci ta poslat k neurologovi, alebo inam. Pricin moze byt vela, od alergii na lieky alebo potraviny az po zavazne ochorenia. Nezanedbavaj to. Pokial si nezmenila lieky alebo stravovanie, alebo hygienicke ci cistiace prostriedky, tak chod k lekarovi. Najskor ale pouvazuj, ci nemas doma nieco "nove", nova znacka sprch. gelu, novy krem, ine lieky/vitaminy. Rozmyslaj ci nie je nieco inak, ako obvykle.