Problém v intímnej časti môjho tela

Príspevok v téme: Problém v intímnej časti môjho tela
smutneocka

Dobry deň, mam jeden veľky problem, ani neviem kde mam začať :/
pred dvoma rokmi (mala som 14) mi priateľ pri prstovani (viem že to bolo skoro v takom veku, a ľutujem to ale neda sa to už vratiť :/ ) spôsobil zapal, ten zapaľ som neliečila :( nemohla som isť sama ku gynekologovi a mame som to nechcela povedať ani za svet, len som jej povedala že mam asi mykozu či nepojde so mnou ku gynekológovi a ona si určite myslela že to nieje nič važne tak sme nešli. Myslela som si že to prejde :/ ale neprešlo...odvtedy mi pri palcovani furt napuchnu stenny a potom aj pysky a boli to už po par pohyboch :( Teraz mam 16 a a bola som 3x u gynekológa (veľmi som sa bala ale vedela som že musim isť). Gynekológ mi predpisal vaginalne tabletky(nepomohli mi) a urobil vytery...ale všetky boli negativne, takže nič zle nenašiel.

Neviem už čo mam robiť, preto pišem tu a prosim o vašu radu o hocičo čo by mi mohlo pomôcť. Už som z toho zufála :/ Bojim sa že neubdem mať môcť normalny vzťah kvôli jednej chybe. Kľudne pište aj na email budem len rada.

smutneocka

pred dvomi rokmi som mala neliečenu mykozu aj ma svrbelo malo som vytoky...ale teraz po dvoch rokoch už nemam ani mykozu ani vytoky len opuchy :(

Slecna A.

nerozumiem celkom, ake opuchy myslis...mas vytok? svrbi ta to tam dole? Aby si mala z jedneho prstovania mykozu? Fuha...

smutneocka

Ja som to všetko na nom nechala :( on mi len dvakrat predpisal vaginalne tabletky, povedal že všetko vyzera dobre...že keď vysledky nebude pozitivne tak neni potrebna liečba :/

Teresita

Myslím, že máš pravdu a aj teraz sa mi zdá, že by si nemala ,,prstovať´´. Všetko nechaj na gynekológovi on by to mal vyriešiť. Je to najrozumnejšia a najbezpečnejšia možnosť akú máš vo svojej situácii.