Chcem nazor muzov.. priatel si pisal s inou a navrhovala mu sex

Príspevok v téme: Chcem nazor muzov.. priatel si pisal s inou a navrhovala mu sex
rumancek

ahoj chlapi, tak môj priatel si cez pokec pisal s jednym dievcatom, to by mi nevadilo ale ona mu navrhla sex a on suhlasil. Prisla som mu na to, lenze on povedal, ze nemozem verit vsetkemu co pise na pokeci, ze to bolo zo srandy alebo len tak. A dodal ze v skutocnosti by ma nepodviedol a nepodviedol ma este ani doteraz. Tak co vy nato??? Chcem pochopit muzske spravanie aspon trosku hmmm???

jahodka123

Nemusí ju hneď podvádzať alebo chcieť podviesť... Veľa chlapov si takto len leští ego. Potvrdilo mi to vela kamarátov. Ale sú to príležitosti, ktoré ho môžu pokúšať a takým sa treba radšej vyhýbať. Daj s ním reč, že ti to vadí a robí z teba vlastne debila a za dlhšiu dobu si ho očekuj, či splnil, čo slúbil alebo sere na to... Zo skúseností viem, že takéto "pokecovačky" môžu velmi rýchlo prerásť do niečoho iného. Tieto sociálne siete sú ničitelmi vzťahov - akýchkolvek !

bg78

mam ten isty problem no opacne som muz po 12 rocnom vstahu som prisiel nato ze v pondelok sa rozisla a v utorok uz jebala s inym vraj slaba chvilka co si neuzijes za mladi potom ti to chyba a je to jedno ci je to chlap alebo zena

Laqeeesha

On je na vine keď súhlasí, môže mu aj 500 dievčať ponúkať sex, ale je len na ňom ako sa zachová.... keď odmietne tak ten za to stojí... resp taký ktorý si píše s niekým na pokeci podľa mňa stojí za hovno :D Partner má byť oporou a žiť v reálnom živote, nie na sociálnych sieťach

solomon 24 -

moja drahá , ak v posteli splňaš jeho predstavy , nemusí si hladať íné rozptýlenie . Ak nie tak potom to záleží len na tebe lebo stále ho bude lákať niečo lepšie . tak sa snaž ...

xixixixixixi

Som zastancom obcasneho namatkoveho skontrolovania partnera, najma, ak zena tusi, ze nieco nie je v poriadku. Je elektronicka doba a ta prinasa, bohuzial, vacsiu moznost na neveru. Len malo vztahov dnes uz funguje tak, ako by malo, nevera je cosi ako zivotny styl. Preto, ak si aj svojmu partnerovi umyselne sla do sukromia a nasla si tam nieco, tak ti gratulujem, si sikovna a rozumna zena, ze sa netvaris ctihodne a hlupo netrpis tym, ze nic neprecitam, nic nebudem vediet, ale aka ja som perfektna a taktna, neleziem nikomu do veci. Vo vztahu tajomnstva byt nemaju, ja nemam problem, ak mi partner vezme mobil a prekutre miho, ani maily, naozaj ak nemam co skryvat,tak ma to netrapi. Ak som priama a poviem vsetko do oci, nic sa o mne nedozvie. Ale v takom pripade, ako ty, by som mu kopla do riti, nestoji ti zato.

Laara

mily pomaranc, zena len tak z nicoho nic nenavrhne muzovi sex..a zakladatelka pisala, ze on suhlasil, tym padom ano..on je ten zly ;)