Otázka pre chalanov

Miroslav5489

Ja mám momentálne podobný problém priatelka mala viac chalanou ako ja báb ako sex partnerou , a neviem čo mám s tym urobit ked mne je fakt s nou pohodičke všetko je super ale ked si na to spomeniem že mala viac a bohvie čo všetko robili a tak tak ma to zožiera mam nervy a nedá sa na to nemysliet každy je iná povaha to ano ale chcel by som nejaku radu ako to mam prekusnut lebo to sa fakt neda ty kokos . Ja viem že som možno taky že sa pozeram na minulost ale neda sa mi to inak strašne ma to serie zožiera a mam take nervy že to bud musim zapit alebo niečo podobne potom ma to snou nelaka do postele a už je tu problem nejaky plls radu :)

lilien007

ble-ja som nenapisala kontretne cislo,a niesom ziadna na pockanie,limit 20 som urcite neprekrocila,...ja som tym len chcela povedat,ze najlepsie je ak si zena alebo muz,hlada seberovneho,nie ze ja som ich mala napr.13 a frajer len jednu,je jasne ze ten vztah nevydrzi,mala som raz priatela,ktory mal predomnou dva sex.vztahy a ja som ich mala styri,vadilo mu to,ze sa to skoncilo rozchodom,hold aj taky chlapy su,..ale ak je to uz vacsie cislo od 20-30 urcite by som to nerozoberala,pokial by ten partner tiez nemal tolko,...ale to je na dlho

blbe

lilien007 - každý sme iný no, ale toto je už fakt extrém :) vzťah založený na sexe, dokedy vám to asi vydrží, za pár týždňov to bude už minulosť, len ďalšia čiarka, inak pamätáš si vlastne mená všetkých tých chalanov? :)

limodáma

Ďakujem vám velmi pekne za názory :) No ja momentálne nie som z tých, čo dá každému, ale mala som dosť bujarú pubertu..takže to boli také mesačné vzťahy, k tomu patril aj sex a taak..začala som už v 14-tich, trošku som to prepískla..ale momentálne som nemala sex už skoro tri roky, mam priatela 3 mesiace a ešte sme spolu nespali a minule sa ma len tak nenápadne spýtal kolko som mala sex.partnerov a nechcela som radšej odpovedať :) takže preto som chcela počuť váš názor..asi mu teda povieť číslo 5, nech si nemyslí o mne nič zlé..

lilien007

ja som mojmu povedala o vsetkych mojich sexualnych partneroch,aj on mne o svojich a to nebolo malo ani z jeho strany ani z mojej,dobre sme sa natom pobavili a porozpravali sme si navzajom sexualne zazitky ... niekedy nas to vzrusilo az natolko ze sme to potom museli hned robit

jahodka123

20 ?? No ty si sa netrochárila teda :D Radšej mu to nehovor a keď už na to príde, tak z celkového počtu odčítaj aspoň 15 chlapov! Ktorého chlapa by tešil taký "použitý tovar"...

A súhlasím s blbe a sweater*

sweater*

urcite to zavisi od kazdeho individualne. napr. mne by to vadilo, ale to bude asi tym ako sa hovori ze vrana k vrane sada, ja tiez nespim s kazdou a chcem aj taku babu co neda hocikomu