Chlapi!

Príspevok v téme: Chlapi!
Susienka

Ahojte, potrebujem radu .... Akurátne dneska som si smskovala s kamarátom, no kamarátom ako sa to vezme, spávame spolu, skoro všetok volný čas trávime spolu, maznáme sa, sme ako by vo "voľnom vzťahu" .. všetko bolo krásne cely rok a pol ... vždy sa mi ozval zavolal napisal ... ale posledný mesiac je to inak ... správanie má také isté, ibaže čaká kým sa ozvem ja .. a keď mu niečo vyčitam, alebo ma vytočí, keď sa udobrujeme povie mi že to ma tak skúša a zisťuje ako reagujem na také a také veci do budúcna ... Dneska sme si pisali a načrtla som mu že mi vadí že sa posledný mesiac ozývam len ja ..on my nato napisal, že on je stým kdo sa mu ozve .. nato som mu odpovedala že keby ja idem týmto spôsobom tak sa nevidíme mesiac ... a on ?? On mi nato napiše že "tak sa nebudeme vidieť mesiac čo už stebou " .. No ja mu vôbec nechápem .. Ja mám 19 on 24 .. ale je to proste nepochopitelné .. neviem či niesom na takéto veci rozumná alebo čo ( zato udávam vek ) má to vôbec zmysel tahať to dalej a budovať vzťah ?? pevný ???

Kostra

Susienka, od zaciatku cele zle...
vztah nezacina sexom. Zda sa ti normalne nechat do seba zasuvat vtaka chlapa, s ktorym nie si v lubostnom vztahu? Nevazis si sama seba, ci co?

Maoam

'on my nato napisal, že on je stým kdo sa mu ozve ..'

ja som to pochopila tak, ze on je s tou babou, ktora sa mu prave ozve, mozno ich ma viac (?)

krutón

ked som to cital, cakal som ze si nejaka zenska po zaruke, ale 19 a uz sa davas zadara? bud mas toho za sebou velmi vela alebo velmi malo

koniec sveta

chrapes s chlapom, maznas sa s chlapom, travis vsetok cas s chlapom a premyslas, ci ist do "vztahu"? Mam intenzivny pocit, ze na to ides od konca :-DD To hlavne dostal, tak co uz.