Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?

Príspevok v téme: Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?
ninuska88

nuž, z názvu je jasne o čo vás žiadam a bude to čudne ale mám vyše 20 rokov ale s takouto situaciou som sa nestretla aspon som ju ešte nezažila..takže, často chodievam do jedného nenaznaného obchodu a pred pár mesiacmi som si všimla že jeden chalan sa mi pozdraví vždy ked som tam a ja ho nepoznám..istý čas som nechodila tak často a teraz zase keďže sa učím variť a skoro každý 2. deň som tam a vidím ho a on keď sa mi zdraví tak sa na mňa usmieva..minule som nebola v obchode iba mamina a vraj ma hľadal očami..neviem čo mám urobiť, ja ho ani nepoznám, ani meno neviem, ani nič ale viem že ma v ňom niečo priťahuje ale bojim sa či nemá priatelku alebo taaak..proste to je že potrebovala by som pomoc, bola som už v každej situácii ale v takejto ešte nie..

Cariboo

mimulus, to je riadne pritahnute za vlasy ho rovno pobozkat :) ty by si sa nezlakol?

ninuska, fakt zlata tema, skus zistit ci nemate spolocnych znamych, ak ano potom by to islo jednoduchsie sa o nom nieco dozvediet.

Mimulus

Ak je to obchod s oblečením tak použi fantáziu :) ( kabínky :D ) A ak nie tak sa ho priamo spýtaj alebo ho rovno pobozkaj. Kto nič neriskuje nič nezíska.

ninuska88

system
to by som sa aj opytala keby som vedela naisto že nemá priatelku ale neviem či má či nemá...a to je v tom...alebo sa s nim len o produktoch rozpravať a nenápadne sa opytať že či má niekoho..

system

robim v obchode a ked sa ma nejaka mila slecna nieco spyta alebo usmeje urcite si hned nenamyslam somariny ze sa jej pacim a pod. uz nejednu zakaznicku som rozosmial a tym to skoncilo, viac som ju nevidel :D skor cakam ze raz pride do predajne nejaka princezna ktora nepracuje pre financne poradenstvo ani ine podobne druhy poistovnictva a spyta sa ma kedy koncim a co mam na plane po praci :D (tym som chcel naznacit ze aj takto mozes skusit naviazat kontakt ci ?)

Lulita

bodka - mohla som mat lak na vlasy, dostali by do oci :D neviem, co som tam uz mala, ale este boli tie pevnejsie igelitky, teraz su tie srákory trhacie priesvitne

2bodka

Lulita, to je diskutabilne :) niekedy sa trulo iba tvari, ze je trulo a je to pritom kanec :)
a obcas ma zena smolu, ze z kanca v posteli nakoniec vylezie trulo :D
takze rozdelenie je len relativne a tyka sa zoznamovania :D
vernost - ta ale bud v cloveku je alebo nie je, a nezalezi na tom, ci je kanec trulo, alebo trulo kanec :D

2bodka

Lulita, ty mas bohaty zivot :)
snad si v tej igelitke nemala vlozky vtedy :D aha, pardon, dvere boli priesvitne, nie igelitka! :D