Zhorsene videnie a piskanie v usiach.

Príspevok v téme: Zhorsene videnie a piskanie v usiach.
strano

Zdravim. Mam 33 rokov. Asi dva tyzdne mam problemy s videnim a piskanim v usiach. Zda sa mi ze vidievam tmavsie ako predtym a viac rozmazanejsie. Vidim pred ocami ako taky sum od tv, ktory blika na cerveno zeleno a nedovoli mi dobre zaostrit na objekt. Dalej vidim predmety na ktore sa pozeram a pozrem potom inam, tak este mi tam preblikne ten predmet predtym. V podstate cely obraz co som videl predtym. TEraz sa to uz zmiernilo, ale stale to byva, hlavne rano po vyspati a k veceru sa to takmer strati. Dalej mi piska v usiach a ked vecer idem si lahnut tak sa to zosilni a zda sa mi ze tym viac ako zatazim krcnu chrbticu. Ako keby sa mi spomalil prietok krvi do mozgu. Este som si vsimol, ze na jedno ako vidim rozmazanejsie, ako na druhe, ked sa pozeram na text, tak je to necitatelne jednym okom. Bolieva ma hlava na zatylku. MA niekto nejaku radu co to moze byt? Zacal som aj cvicievat krcnu chrbticu, pre uvolnenie ci to nepomoze.

JA 00

DOBRY DEN MALA SOM CHRIPKU ZALAHLO MI V PRAVOM UCHU A PO DVOCH DNOCH MI ZACALO TIKAT AKO HODINKI A NEPRESTAVA TO CO MAM ROBIT PROSIM ODPOVED

aktevi...

akupunktirusti nevymreli :)) jeden je vo Váhovciach, dr. Balaž :)

na pískanie veru nie je liek, to je pravda. Jediné čo pomáha je nebyť v tichu. Musíš mať okolo seba zvuky, rádio, CD, TV...môj sused tým trpí roky a aj v spálni má TV, a skoro celú noc mu hraje. Aj ked spí, lebo ked sa zobudí, aby nepočul pískanie, inak nezaspí nanovo. Výsledky mal negatívne, len mu vraj vápenatejú cievy a ako preteká cez cievy a žily krv, tak to počuje...alenka

michael

Na pískanie v uchu lieky neboli nie su a nikdy nebudu!Niekedy existovali na svete akumpuristi ktorí jedným pichnutím akolo ucha v správnom uhle zapíchli ihlu , kde tento sprostý zvuk dokázali zastaviť. Títo "šoumeni" už zrejme vymreli.Môžeme sa spoľahnúť len na školskú medicínu , kde vás posielaju od ordinácie k ordinácií, a výsledok nie mizivý ale žádny.

strano

Vystreniea vsetky dobre,(usny nosny krcny ok, rengen krcnej chrbtice v norme, EEG v norme, VEP v norme. este ma caka magneticka rezonancia mozgu. Bolieva ma stale hlava , piskot, a videnie stale take spomalene.Ed spim na ergonomickom vankusi ktory mi tlaci vlastne do krku, tak sa stav zhorsuje, ako keby mi na nieco vtedy tlacilo na krku a zhorsuje sa vtedy piskot a neda sa spat. Este ma odporucili na sonografiu krcnych tepien.

strano

Vystreniea vsetky dobre,(usny nosny krcny ok, rengen krcnej chrbtice v norme, EEG v norme, VEP v norme. este ma caka magneticka rezonancia mozgu. Bolieva ma stale hlava , piskot, a videnie stale take spomalene.Ed spim na ergonomickom vankusi ktory mi tlaci vlastne do krku, tak sa stav zhorsuje, ako keby mi na nieco vtedy tlacilo na krku a zhorsuje sa vtedy piskot a neda sa spat. Este ma odporucili na sonografiu krcnych tepien.

house

Moze to byt aj z diskoteky silny hluk a laserove efekty mozu vzvolat taketo stavy (podrazdena sietnica, stredne ucho) navsteva lekara potrebna treba to liecit, su na to lieky.