Čislovanie v seminarnej/bakalarskej praci od uvodu

beautinka

karamba, skoro si trafila ,prazdny - list 1 strana, obsah -2 strana, uvod - TRETIA strana a zobrazovat sa ma od nej a ma to byt teda cislo 3. Cize zobrazovat od tretej s cislom 3. Ale uz mi s tym poradil kamarat, takze je to ok :)

karamba

Ja som ta napr. ani velmi nepochopila, co ti vlastne treba. Mas uvodny list, obsah, a uvod...ze ma sa ti vlastne zobrazovat cislo od tretej strany, a ma zacal cislom jedna?
viem ze ked nechces mat cislo na prvej strane, len odskrtnes "ine na prvej strane". Ale ked to ma ist od tretej strany, tak neviem..:D

0vecka

2 myshl namiesto tych 20 riadkov si to mohla na tri vysvetlit... ja sa priznam ze to naspamet neviem ale asi by som sa nejako preklikal...

beautinka

skvelé..človek tu píše o pomoc a dočká sa len zhadzovania....naposledy som bola v prvom ročníku na dennom a od druháku som externistka, seminárky sme odvtedy nepísali..ja viem pracovať vo worde, viem číslovať, to že neviem presne túto jednu vec, s ktorou má problém VEĽA ľudí čo viem, nezmanemá že word neovládam vážení ;-) takže si svoje ,,skvelé" poznámky radšej nechajte pre seba a nepíšte nič. Myshl ako si sama napísala je to zložité, a tu mi to nevieš to ani vysvetliť, tak čo sa tak čuduješ? :!

myshl

Nic v zlom, ale doteraz ta to nikde neucili? Ako si sa dostala na VS bez zakladnych znalosti Wordu? To je jedno, ci ide o Word stary, 2007 alebo 2010..

Ja to nastavit viem, ale vysvetlovat ked to niekto ani len netusi mi pride strasne komplikovane.. nech sa na to podujme niekto iny..

To uz skor by som ti urobila to, ze posles pracu a nastavim ti to sama :D

Ale stale je pre mna nepochopitelne, ze na VS ludia nevedia pracovat vo Worde, co je dnes alfa a omega.. co uz :)