Mozem byt tucna z kuracieho masa?

Príspevok v téme: Mozem byt tucna z kuracieho masa?
obezna

Tak najskor tolko ze mam 19 rokov 168 centimetrov a mam 136 kilogramov. Ja viem ze je to dost ved aj preto chodim po lekaroch a vselijakich lieciteloch. Lekary mi povedali ze mi nic neni ani stitnu zlazu nemam ani nejake poruchi co sa tyka jedla. Vobec nejedavam velke davky a snazim sa jest len tri razi za den aj ked som hladna stale. Ale vydrzim to. Napriklad moj otec jedava castejsie a neni vobec tucni. Uz som si vsimla ze napriklad v nedelu na obed nikdi nezjem viac ako on a aj tak mam stale horsiu vahu.
Pred mesiacom som bola v cechach u jedneho liecitela ten mi nanutil kopu liekov aj som ich kupila lebo bola so mnou sesternica co ma viezla autom a aj ta ma nahovorila ze nech si to veznem ze mi to mozno pomoze. Aj som to zacala uzivat ale napriklad do dnesneho dna som neschudla ani deko. Minuli tyzden som mala objednane vysetrenie u tej liecitelky Albertovej co robi v Bratislave. Tu som tiez o nej citala ze k nej ludia odtialto chodia.
Neviem co si mam o tom sudit ked mi povedala ze som neni chora ale ze sa nehybem a jem zle jedla. Teda aby som to vysvetlila konkretne. No za prve ako sa mam hybat ked nevladzem a bolia ma strasne nohi a klbi. Ked idem len tu k nam do obchodu tak sa priserne zadicham a cela som spotena. Musim si hned oddychnut. Ved aj preto som uz po strednej neisla na visoku lebo by som to nevladala tam chodit. Aj preto chcem schudnut aby som mohla konecne ist do skoli alebo do roboti.
Ta Albertova mi este povedala ze to jedlo co jedavam nie je pre mna dobre. Ja som jej podrobne vymenovala co jedavam. Napriklad maso robi mamina iba kuracie hlavne kvoli mne lebo je chude. Jedavam ho kazdi den lebo z ostatnich veci sa pribera. Ale Albertova povedala ze kuracina ma v sebe hormoni a ze preto z nej priberam. Bola som fakt dost nastvana a aj mamina ktora tam bola so mnou. Ked sme potom odisli tak vo vlaku sme to preberali a mamina sama povedala, ze to co povedala Albertova je dobra blbost. Ved sa vsade pise ze je kuracina dietna a ma sa jest pri chudnuti.
Uz neviem co si mam teraz myslet. Co mam vlasne jest?
Vcera mi sesternica hovorila ze abi som to teda vyskusala aspon tizden tu kuracinu nejest ze mozno naozaj su v nej hormoni co mi skodia. Ja by som to aj vyskusala len ake maso mam potom jest ked napriklad bravcove je tucne? Ovocie je zase sladke a zelenina mi nechuti. Ved volaco predsa jest musim stale mi je zle od hladu. Odkedi som skoncila strednu som stale doma a len placem. Neviem uz za kym mam ist a co mam robit. Nepoznam nikoho takeho nestastneho ako som ja. Najradsej by som umrela.

kraskaham

vies preco sa ti vsetci smeju nie preto ze sa nepohybujes lebo 90 percent z tychto ludi sa tiez nepohybuje. iba sedi nad zdravim.sk, ale preto, ze ako hovoris, povazujes sa za velmi mudru chces ist na vysoku, no ale tam sa prebiju len ti najlepsi, a hlavne ti, co vedia pouzivat rozum. taki, co uveria hned vsetkemu co je v telke, ved preto ju snad pozeras, uveria aj tomu ze kuracina je velmi dobra. ja ti chcem dobre a ver mi, ze nic absolutne nic nedosiahnes bez dokladneho studia. na nete je uz tolko info ze uz sa ani odbornik v nich nevie zorientovat.

kraskaham

a co takto si to skusit tu zeleninu odstavovat ty tupe teliatko?aj s ovocim a potom to nebude mat hnusnu trpkastu zeleninovu chut ...a tomu ver, ze kuracie maso je najnezdravsie zo vsetkych. a navyse prekysluje organizmus, sposobuje dnu a nie je vhodne pre ludi s krvnou skupinou B.

....D:ppppPP

Oprava desiate a olovranty boli väčšinou z ovocia. :)
Takže asi tak, milá Zitka Obezitka...:)D a veľ šťastia, chuti, boju a úuuspechov do chudnutia lebo to nebude lahke..ale tazke...kolko by si vlstne chcela mat kil kg ? mas nejaku vysivanu vahu ?

....D:ppppPP

Takže takto.

Opakovane sa všade hovorí, jesť 5 krát denne. Bola som toho názoru, keď som zistila, že to ide aj inak. Mäso každý deň? Rakovinu si ešte takto nedostala? Veď to maximálne 1-2 do týždňa aj to najlepšie ryby. Ja osobne som vegetariánka, čo sa týka iných druhov mäsa ako rýb. Jem veľa zeleniny, čo sa týka toho, ty vypi aspoň 3-4 litre vody na svoju váhu, ja pijem tak 2-3. Ja som tiež musela schudnúť, nebola to so mnou žiadna sláva. Ako tínedžerka som mala 95 kíl a podarilo sa mi schudnúť 40 kíl. Jedla som asi 2 krát denne, z čoho hlavné jedlá boli raňajky (veľmi sýte) a menší obed. Mávala som aj desiate (sem tam rožok so syrom a zeleninou alebo jogurt) ale väčšinou aj desiata aj olovrant pozostávali z jogurtu a večera zo zeleného čaju. Ja viem, že ľudí s tvojou váhou unavuje aj najmenší pohyb. Začni tak, že sa prejdeš, pokiaľ budeš vládať. Stačí na začiatok 5-10 minút. Určite to pôjde. Ak budeš mať chuť a sladké, urob si obloženú misu: mne najviac zaberali prezreté kiwy lebo boli sladšie ako najmliečnejšia a najlsladšia čokoláda na svete. :) Lepšie sa mi dýcha aj vôbec všetko, lebo potom som dala ešte 5 kíl dole. Momentálne mám 178cm a 58kíl a som veľmi spokojná. : ) Ale ak schudeš 2 kilá Ježiši ako to budeš cítiť! Budeš sa cítiť ako modelka. Určite mi daj vedieť na mojom maily nakra1@centrum.sk ozvi sa mi, dobre? Ja ti poradím :) A kontaktuj sa s dietologičkou...tvoja váha je síce hrozne vysoká, ale nie je kritická.:) A určite pohyb, po pár dňoch sa vyšplháš aj na tých 30 minút...mala by si mať asi 70 kíl pre začiatok by ti stačlio.... 55-68 kíl. Ak budeš mať 55 , môžeš jesť koľko chceš, čo chceš , môžeš pribrať 10 kíl aj tak to bude stále dobrá váha! Ale ver mi, že keď sa dáš na to, nebudeš hladná ! Kontaktuj ma ! :) maj sa:)veľa šťastia ti prajem :)

vegoška

je známe, že hydina obsahuje veľa hormónov a tie sa v nezmenenej podobe dostávajú do nášho organizmu. konzumovaním kuracieho mäsa si teda môžeš spôsobovať nielen obezitu, ale aj veľa ďalších zdravotných problémov.

kuracina

myslim ze mozes byt tucna z tej kuraciny. lebo ked sme kupovavali male kurence a doma sme ich chovali, tak rodicia zaroven kupili taku zmes na krmenie. tie kurence z toho za par tyzdnov neuveritelne vyrastli, mali obrovske stehna, ale co je horsie, mali na dva prsty tuku. nedalo sa to ani jest, polievka bola od toho tuku hnusna. nakoniec sme to prestali chovat. neskor sme sa dozvedeli, ze v tej zmesi su hormony, aby sa v tych chovatelskych staniciach tie kurence co najskor vychovali a mohli ich predat. preto by som ti to maso vobec neodporucala a preto si aj myslim, ze albertova mala pravdu ked ta pred tym vystrihala. len si treba nieco aj pozistovat skor nez zacne clovek kritizovat. kuracie maso urcite nie je zdrave. to len doma vychovane bez tej hnusnej zmesi.