Hladovka - čo si o tom myslíte?

aadriaanka

Ja mám tehličky, ale to je makačka na každý deň, nie že si povieš ok, 2x týždenne si dám po 3x20 a budem vyrysovaná, aby si nemala ilúzie :D Ja robím brušáky každý deň ráno na lačno pred raňajkami 5 sérií po 100 opakovaní, ale ty môžeš na začiatok skúsiť 3x50 to by si mala zvládnuť a keď ich budeš robiť každý deň tak za také 2-3 mesiace môžeš mať pekné bruško :)

Lulita

adrianka - nie nie je uchylak :)) pacim sa mu aj teraz, ale pacia sa mu modelkovske typy, proste stihle zeny, jasne, ze na kulturistiku ak sa venujes, je to ok, nie ja rano nie som vobec hladna, to je este u mna dobre ta polka rozka :) od mala neranajkujem, nemam chut, zaludok sa mi rozbieha az po polke dna, aj chut na jedlo, tak som nastavena...chcela by som aj zacat cvicit, ale doma, nie posilovna, len brusaky, nejake cviky na problemove partie, aby nevychadzali sunky nad rifle, vies :) proste spevnit postavu aj cosi zhodit

aadriaanka

174cm a 50kg je podľa tvojho muža dokonalá? To mi pripadá ako nejaká úchylka, že ho vzrušujú anorektičky. Ja nie som tučná, venujem sa kulturistike a moja váha je akurát. Samozrejme, že ak má 172cm a 67kg žena, ktorá len sedí pred telkou a na zadku v robote tak je to niečo iné. Nie si hladná keď zješ ráno len pol rožka? Veď to je ako pre kojenca :D

Lulita

adrianka - tak nie som tlusta, ale mne sa pacia stihle zeny, cecky B, najlepsie osm vyzerala ked som mala 54 kg, muz zase vravi, ze ked som mala 50 kg som bola dokonala :) nie som ten typ sušienky, ja som mala aj boky, aj zadok, vsetko, stravujem sa nie velmi dobre, lebo jem sladkosti :p dam priklad dnesneho jedalnicka:

ranajky - pol rozka so salamou, kava so smotanou

desiata: croisant
obed: kuracie na zelenie s ryzou, tatarska

vecera: sulance s makom :D

sladka vecera bola vynimkou vacsinou si dam nejaku pomazanku s rozkom a zeleninou

aadriaanka

Každopádne som mala pravdu v tom, že si nás včera tajne čítala :D Obsahujú vločky aj nejaké potrebné látky? Ja som po nich vždy hladná akurát sa cítim naliatá, keď si do nich dám veľa mlieka. Čo všetko si do nich dávaš? Ten, kto ti radí, ktoré veci môžeš a ktoré nemôžeš jesť...to funguje tak, že on je pri tebe a keď sa natiahneš za salámou tak ti dá po prstoch? :D Ale veď v pohode, nemusíš sem písať svoj jedálniček :D

PoPo....

to je blbost ,ale o tom nepisme :)
moj jedalnicek ....no to je zlozite ja mam niekoho ,co mi radi co ano a co nie
a preco vlocky ? lebo zabezpecuju sytost ,urychluju prechod potravy v crevach ,viazu na seba vodu a tak zvacsuju objem stolice ,cize urychluju travenie a .......

aadriaanka

PoPo.... ty s kasandrou ste sa tam včera do mňa začali obúvať, ale nechce sa mi na tú tému začínať znova. Ako vyzerá tvoj jedálniček? Ktorú zeleninu a ovocie jedávaš? A čo je také dôležité na ovsených vločkách, že sa tým všetci napchávajú?

PoPo....

adrianka
myslis hladovku ,ci ocistu ? lebo hladovka je ,ked sa pije len voda-cista ,alebo nesytena ,ktora neobsahuje sodík ,pretoze ten drazdi sliznicu zaludka a vtedy mozes pocitovat nevolnost (pocas hladovky)
... a ocista ? tu kludne aj sedem dni (max)
pokial sa do ocisty pustis ,mozes odstavovat zeleninu ,ovocie ,alebo pit caje ....napr. caj pupavy je fajn na ocistu pecene ,cisti krv ,filtruje toxiny a nieco podobne lopuch ,ten cisti i kozu
a ..... je toho vela ,len treba co to vediet o strave ,aby si si viac neuskodila ,takze ak sa na hladovku ,ci ocistu das ,treba dat pozor co konkretne pouzijes :)
a nie ,nie som ziadny muz ,ako si mi vcera pisala :))