Vytočená .. váš názor ?

Príspevok v téme: Vytočená .. váš názor ?
Rebecca128

Dobrý deň , len ma zaujíma váš názor ,pretože som neskutočne v tejto chvíli vytočená .
Mám za sebou 3 vzťahy ( prvý bol 6 mesiacov ,potom 2 mesiace a teraz len dvojtýždňový ,lebo to nebolo v pohode ) , šli však za sebou . Včera som sa stretla s jedným chalanom a bozkávali sme sa , nič viac nedovolím , sex som vždy odmietla , vždy zostanem pri bozkoch , mám svoje zásady a priority .
V poslednom čase mi však všetci naznačujú ,že to ,,striedam ako ponožky. ..
Kamarátky mi povedali ,že idem s každým ,kto ma chce, pritom to nie je pravda . Doma ma podpichuje otec ,že to už koľký je , mama ok , a brat mi povedal,že som ako americké dievča , stále to mením . Všimol si cucvlek , ktorý je len trochu vidieť , no čo už .
Nenávidím , keď ma niekto rieši , ja sama viem , čo chcem , skúšam a hľadám vzťah , bez vzťahu by som nešla do určitých vecí . Lenže ostatní to vidia inak . Neskutočne ma to vytáča .

Dadula56

Rebecca, nevsimaj si to, jedine tolko k tomu. Ak spravne rozumiem, dokopy si s nimi nic nemala, zopar bozkov a to je vsetko.Praveze si konala spravne,ked si to ukoncila, hned ako si zistila, ze ten vztah nefunguje. Ludia jednoducho potrebuju nieco povedat,keby si nemal ziadneho frajera doteraz, tak budes zasa opacne oznacena za mnisku atd. Hlavne, ze si ty sama so sebou vyrovnana, to je dolezite.

Rebecca128

Mám 19 a to nie je o tom ,že si nutne hľadám chalana . Je mi fajn aj keď som nezadaná , len keď si proste s niekým rozumiem ,tak sa s ním rada stretám a ak sú tam sympatie , nevidím nič zlé na bozkoch , či vodení za ruky .
Radodajná určite nie som .

draci chlp

tvoj vek je dost dolezite info, rob to co chces ty, len musis ratat s tym ze okolie si ta takto zaradi medzi ´radodajne´ aj ked taka nemusis byt, ale zase hladat chalana tak ze vyskusas 30tich po sebe tiez je najlepsia cesta