Nevladzem uz

Príspevok v téme: Nevladzem uz
zuzana87

Ahojte aj tak viem,ze mi uz nikto nepomoze ale ja uz nevladzem dalej zit bez ludi,som sama ako prst rodinu nemam frajera nemam len takeho na sex raz za cas:Dkamosou vobec nie nikto ma nezavola von ked ja napisem nikto nema cas citim sa totalne sama chodim von obcas aj sama lebo by som nevydrzala sediet doma mam uspesneho brata ktory ma neznasa ako fakt ani jedneho cloveka nemam co by ma mal rad strasne sa citim prazdna ze nikto so mnuo nezdiela ten moj zivot ktory mi trva vecne najhorsi pocit v zivote,kto nieco podobne preziva mohol by mi napisat

zuzana87

a nie?:Dnaco sa trapit kvoli jednemu cloveku ked takych podobnych hajzlou je milion len ja som spoznala a zazila to s jednym:DTreba sa od toho odputat nic ine ti uz nepomoze

zuzana87

vlastne mi ej to uz jedno a netrapi ma to,lebo ja chcem tak chalana o rok niakeho uz na urovni nie soplave decko a pockam a nezakopnem hned o prveho uz som si povedala ze do pekla ved musim byt na urovni a za mnou maju chalani chodit nie ja ich nahanat a ked aj ziadny do cesty nepride tak sa nepokakakam nie???

house

neviem kolko mas rokov konecne sa vzchop a nelutuj sa tolko, su na svete aj viac postihnuti ludia a co dokazu, doporucujem modlit sa .

terkita

najprv napíšeš: nevladzem dalej zit bez ludi a keď sa ti ľudia ponúknu tak napíšeš a načo???? ....no nič...to bol len nápad...takýmto prístupom budeš stále sama....ver mi !

zuzana87

ok uz to neriesim:Dsustredim sa na seba pretoze len ja sama si mozem za to ako som dopadla ci uz dobre ale zle:Dtakze dala som si zavazok:Dze cca 5krat do tyzdna budem sportovat napr.behanie,plavanie,tenis,bycikel:Dziadne fajcenie,pit sem tam tak par krat do pol roka ziadne diskoteky a nadvazovanie lahkych vztahou co potom budem len lutovat,bnepripustat si az tak ludi co o mne povedia moze by mi to byt jedno,je to moj zivot neriadim sa nazormi hlupych ludi len mudrymi:Ddalej kazdy druhy den si precitat z knizky nieco,chodim do kniznice:Ddalej aj do skoly si nieco pozriet,telku len sem tam ked sa budem nudit cez vikend napr.,na pokec a facebook nebudem chodit len v surnych pripadoch ale nie z nudy:Da chodit peso ak sa da nie 4 zastavky ist autobusom:Dlen velke vzdialenosti:ddopry plan nie?navod pre stastny zivot:Daj tak sa neda vsetko samozrejme napisat