Červene oko

RNG

Ja si syndrom sucheho oka a ine nakazy v oku odstranujem alebo postrekom koloidnej striebornej vody, ,alebo roztokom GSE, kde do deci vody dam maximalne 10 kvapiek GSE(praveho, od vyrobcu NutriBiotic, ziadne nahrazky). 3 krat denne, kvapka/dve a nedotykat sa oci necistymi/nesterilnymi rukami.

ocko222

napisem zajtra jasne :)
no ja zajdem rpe isotu,ci nezisti enjaku horsiu infekciu,alebo nieco aby som nezanedbala.este som taketo zacervenanie nemala,preto neviem.

orchidejka

ked chces skoc za lekarkou, aj ked na tie kvapky ti lekara netreba..a vies co neviem ti povedat ci to ti staci za obvodnou alebo treba ocny..
potom zajtra prosim napis co ti lekar povedal

kv

ty to bolo hned. no cervene bolo a rezalo a hnis. ale fakt to bolo par dni jeden ci dva kym sa to spustilo . ak nemas hnis v oku podla mna nemusis ist este k lekarke.

ocko222

no....ked som klipkala ocami tak ma jemne rezalo...takze asi bude dobre tie hylo..kvapky..zbehnem zajtra za lekarkou,obvodna by to snad mala vediet,nie?nemusim ist k ocnej(kedze ziadnu nemam).hm?

kv

no mne zacalo hnisat najskor jedno oko, potom vzapati aj druhe bo to mas spojene kanaliky...
potom som dostala vysoke teploty. nic som nevidela cez ten hnis. a mala som ist na dovolenku :D
no ale v poho lekar mi dal antibiotika a antibitocke kvapky a tusim aj mast.
ale humus no, treba si fakt dobre umyvat ruky : /