Serapeptaza

RNG

Tak to samozrejme beriem aj ja a dost casto, kedze moje zlate vnucata sa so mnou podelia o kazdu nakazu, co si donesu zo skoly.

Naty_1

Lienocka33 naštudujte si prosim Vás príznaky reumy a príznaky boréliozy a potom možno pochopíte o čom to všetko je. A naštudujte taktiež aké ťažké je diagnostikovať boreliózu!!! Ak budete mať adekvátne informácie potom môžme komunikovať na túto tému.... Pán RNG vie presne o čom hovorí.... Narozdiel od vás... Prajem pekný deň

Noelani

Lienocka ja som rada že vôbec tie lieky sú a ich môžem brat onak by som už bola asi dneška mŕtva. Chodím každé 3 mesiace na krv a pohovor s lekárom mám veľmi ppekné výsledky nachádzam sa pod hranicami a je mi fajn. Odkedy to viem a beriem lieky nebola vážne chorá sem tam prechladnutie ale nič vážnejšieho!

[zruseny35]

Noelani... obdivujem tvoju mudrosť,pretože viem že tie prášky su "nič" pre vážne chorých ludí.Ja som ich už brala pred niekolkými rokmi,so mnou to ani nepohlo nijakým smerom.Mne je len luto,ked na to ludia naletia,lebo su to len obrovske peniaze vyhodene von oknom.

[zruseny35]

Naty_1...Mna by ale zaujímalo prečo chodíte k reumatologovi s boreliozou a s plucnymi chlamídiami?Pretože toto rieši neurolog a dokonca to musí ešte aj riešiť včas.