Som divná

Príspevok v téme: Som divná
Sejla

niekedy mám pocit, že strácam nadhľad, pojem o realite, prenasleduje ma paranoja už od nepamäti, niekedy sa vynorí a úplne mi skazí noc, na druhý deň som ako mechom praštená, pritom vôbec nemám dôvod byť v živote nešťastná... ok srdce mám už zlomené, čiastočne zahojené, bojím sa však nového vzťahu, nie je to len o chlapoch, ja celkovo úplne inak vnímam svet niekedy. Cítim sa akoby vlastne všetky moje vzťahy, názory, zvyky, zážitky, spomienky, rodina... boli obrovský podvod, akoby všetci vedeli a boli dávno vyrovnaní a videli na mne, že proste ja som stále 7 ročné decko v podstate, ktoré má zvláštne ilúzie vo svojom svete... A proste nechcú mať na svedomí niečo také krehké, tak mi nič nepovedia.

fero11111

sejla sa ja nic len sa pytam ze co a jak v robote ked niekomu nechybas tak dlho tak je to dost podla mna mne by si napr. chybala bo zda sa ze celkom dobre a na urovni pises :D tak asi len tak upratovacku nerobis a zastavas nejaku funkciu nehovorim ze mega dolezitu ale zastavas tak len tolko :}

nirvana

Hej, som v pohode :D chvíľu to trvalo ale potom ako sa mi stalo toto sa môj život zlepšil, lebo som zmenila pohľad na svet. Stale som trochu nervózna v komunikacii, s tým asi nič nespravím. Ale neni to na mne moc vidno, dúfam :)

nirvana

Mala som hlboké depresie, spôsobené zrejme sociálnou fobiou, ako som neskor zistila. No keby som im tam začala rozprávať, ako nechcem žiť na tomto hnusnom svete, atď, veď to určite poznáš, uz teraz viem koľko pubertiakov tým trpí, no vtedy som si myslela že s jediná taká divna. Doma sa mojimi stavmi vôbec nezaoberali, brali to že som v puberte, hormóny a cojaviemco. Počúvala som samu temnu a tvrdú muziku, čo to ešte zhoršovalo.

nirvana

Anjelik, mňa tiež zaujíma to čo si pisala Sejle o tej 16 ke. To niečo extra znamená? Môžeš to poslať aj mne ?

nirvana

Totiž, ja som im tvrdila, že som sa chcela zabiť z lasky k nejakemu chalanovi, akoze blba pubertiacka. Keby som im povedala pravdu, tak ma nepustia:D hneď by mi našli diagnozu. Ale bolo tam celkom fajn :) zaujímaví ľudia

Sejla

fero, také detajly teraz nerieš, však asi som niekomu v práci trochu chýbala ale čo už.
Nirvana, tak to si mala dosť šťastie. Ono problém bol aj asi v tom, že som im dosť klamala tak ma nemali radi... ale kvôli ich prístupu