Je to odo mna plytke, ked sa za neho hanbim?

Príspevok v téme: Je to odo mna plytke, ked sa za neho hanbim?
xxxxxx

5 mesiacov sa stretavam s ITckarom, je velmi inteligentny, rozhovory s nim ma obohacuju a po vela strankach si rozumieme, avsak ked prideme do spolocnosti, tak sa podla mna nevie spravat. Napr. boli sme na vikende v hoteli, recepcna nebola na recepcii a on tam pobehoval, krical na cely hotel: Halo, je tu niekto?, otvaral rozne dvere a hladal ju, miesto toho, aby 5 minut pockal, kym pride z toalety:) Potom, ked sme pred jeho kamaratmi, tak ma hrozne utiera, aby bol vtipny, co mi az tak nevadi, lebo nie som urazliva, ale niekedy su tie poznamky az silene a vyznievaju trapne. Pripada mi, ze sa v spolocnosti inych ludi citi neisto a tak sa hra na nieco, cim nie je a ta pozicia mu nesedi.. Dalsi problem je v tom, ze nie je moc pekny, uputal ma skor svojou charizmou. Vsetci mi utocia na jeho vzhlad, ze ako s nim taka baba ako ja, moze byt, aj on mi to prilis casto hovori.. az sa mi z toho spravil komplex, ze sa ho hanbim vodit medzi svojich priatelov. Vobec neviem, co mam robit, mam ho mentorovat? Ma 33 rokov, ale niekedy mam pocit, ze sa sprava na 15:(

xxxxxx

hlanovozec, viem si predstavit zvysok zivota s tou castou jeho "ja", aky je pri mne, ale nie, aky je,sprava sa, na verejnosti
Mimulus, praveze nie je tichsi, v minulosti bol vraj introvert, ale teraz sa skor podla mna schovava za maskou extroverta a to jeho spravanie je take neohrabane, neprirodzene, musi byt vtipny za kazdu cenu, aj vtedy, kedy je to uz trapne... A ten konkretny pripad z hotela, ked ta recepcna vybehla zo zachoda, lebo si myslela, ze niekto dostal infarkt a krical o pomoc, pri tom sme sa chceli len ubytovat:)to bolo fakt trapne;)) a ja sa nechcem za neho hanbit, len do podobnych situacii ma dostava stale

xxy

5 mesiacov je nic, dokopy ho este ani nepoznas, myslim, ze tych prekvapujucich momentov si zazijes ovela viac. mozno ti to pride usmevne taketo momenty, no casom ti to bude liezt na nervy. 33 rocneho capa uz neprevychovas.

Mimulus

Ja teraz neviem ale ak sa na niečo hrá tak to bude len tým, že ho spoločnosť neakceptuje takého aký je :( Je to dosť smutné ale to, že to robí je prejavom toho že Ťa naozaj ľúbi. Poradiť Ti však neviem, pretože toto bude skôr problém tej Tvojej povrchnej spoločnosti, ktorá odsudzuje ľudí kvôli vzhľadu. A ak je ešte aj tichší tak by ho z nej hneď vylúčili ak by niečo nerobil. Zamysli sa nad tým aké hodnoty sú pre Teba dôležité... Aj ja sa musím skoro celý život na niečo hrať kvôli predsudkom takže to veľmi dobre poznám.