Čo bude moj.....milenec?

Príspevok v téme: Čo bude moj.....milenec?
nerozhodna90

je normalne spat s chlapom, s ktorym ste si zacali a mysleli ze to bude vztah....aj ste s nim spavali...zial on sa na vztah neciti, pretoze ma nelubi.....iba ma ma rad...klasika...

je divne ze je medzi nami pritazlivost a ze chceme spolu spavat???? pritom sme uz nesexovali asi od augusta...iba spolu piseme...pripadne sa bozkavame, ked sme spolu.....

Maoam

nie kazdy takyto muz je 'psychopat', ktory sa vyziva v tyrani zalubenej zeny

proste mozno sa absolutne nema chut este dlhy cas viazat, je mlady, chce si uzit a ak ty s nim spis alebo si spala, tak kedze si dospela, svojpravna, on je/bol v tom, ze to CHCES, chapes...

ty za seba musis rozhodnut, ako dalej

Leela333

Samozrejme, že má pudy, ale my ako ľudia sme ich schopní ovládať. Preto to tiež nechápem, že zostáva v takomto "vzťahu" aj keď už teraz je jasné, ako to dopadne.

Prerušiť kontakt, to by som spravila ja.

Kovepa

Nerozhodna, urcite si citliva baba, ktora potrebuje citit istotu vo vztahu, asi ako kazdy normalny clovek. Je to vycerpavajuce zit v takomto neistom vztahu. Ty asi vo vnutri dufas, ze on jedneho dna zrazu zmeni nazor a zalubi sa do teba a da ti to, co tak potrebujes - istotu a lasku. Preto si este s nim, ze? Ale co ak nie, co ak to tak nebude? Pravdepodobne si iba jeho "prestupnou stanicou". Este nenasiel tu pravu, tak je zatial s tebou kym ju najde. A preco? Nechce byt sam a potrebuje mat pocit, ze je ziadany. Pridava mu to na sebavedomi. Avsak. Ak najde dievca, do ktoreho sa skutocne zamiluje, tak teba necha a ty skoncis sama a v zufalstve a depresiach. Toto sa moze stat zajtra, o tyzden, v ktorukolvek hodinu. On len caka na tu vhodnu. Bavi ta byt vo "vztahu", kde si uz dopredu odsudena na rozchod s nim? daj mu ultimatum. Bud budete spolu ako normalny par, a ked nie, tak nech ta nekontaktuje. A ty sa poobzeraj po skutocnom chlapovi, ktory by za to stal, ktory by ta bral vazne a s ktorym by si si kludne mohla zacat planovat buducnost ako hodnotna zena na urovni. Urcite mas naviac ako byt pre niekoho len kusom nabytku...

nerozhodna90

Maoam...spravne napisane...

Kovepa...pozname sa vyse roka... on sa nerozisiel.....ja som to v lete skoncila kedze mi to nevyhovovalo....
chcel byt v kontakte... tak sme ostali....ozyval sa mi v 80% prvy vzdy on...
naposledy co sme sa videli, tak citim ze je medzi nami pritazlivost (i ked viem ze neni zalubeny)....aj mi to povedal....len neviem sama kam to smeruje :(
a nema inu....to mi tie vravel....

Maoam

bud dvaja spolu 'len' spia a je to pre nich OK

alebo sa dvaja do seba zalubia a spolu spia - a je to pre obocho OK

ked jeden lubi a druhy iba sexuje, skonci to bolestou v srdci az zlomenym srdcom toho zalubeneho a trapenim...

nerozhodna90

iskogen.....ak s nim komunikujes vyse roka..tak samozrejme ze ho mam rada.....
keby som ho nechcela, tak sa s nim ani nebavim....:(

iskogen

nebudem sa vyjadrovať, či je to normálne alebo nie..ale ja FAKT-FAKT-FAKT nerozumiem tomu, prečo dvaja spolu spia,ak sa (ešte) neľúbia, ak nie sú vo vzťahu, ak sa nepoznajú, ak je to iba kvôli nejakému pudu. NECHÁPEM TO. a potom kade-tade vyplakávajú.