Ked nie je co jest..

Príspevok v téme: Ked nie je co jest..
yalen

Je normalne, ze pridem z prace, byvam s rodicmi, platim normalne na domacnost, a ja nemam co jest..??
Su v chladnicke vajcia, alebo si mozem spravit chleba s maslom. Ale som znechutena. Ved toto nie je normalna strava. Nemame sa nejako zle, normalne si zijeme, cakame na vyplaty, ale vsetko je v pohode. Vzdy by sme mali co jest, ale nemame, pretoze v chladnicka je prazdna. A to normalne prispievam na vsetko peniazmi. Idem prostestovat, hladom! Som normalna? Ako rano vstanem do prace, ked nebudem mat z coho zit, ziadna vyziva... a nejako mi to nevadi, tak to asi mam aj anorexiu, ked z nahnevania sa radsej nejdem jest nic. Ale ved ani fakt nie je co. Maju ma za nulu doma. Kaslu na to. Keby som aj tyzden nejedla, asi si to nevsimnu. Ale ked pride brat domov na navstevu, stale je uvarene, vzdy je z coho vyberat. Aj by som uvarila, ale naozaj nie je v chladnicke z coho! Hrabe mi? Alebo som nula pre vsetkych? ALebo mam anorexiu ked mi nevadi moj protest?

alibi

dufam, ze tato tema je fake... katastrofa co sa deje s ludmi... zli zli rodicia nedaju mi ani nazrat ani za mna nejdu na nakup mala by ma prist asi zachranit socialka! fuj dufam, ze aj ty budes mat decko ako si ty sama.

okoloiduciXY

prečo nenakúpiš a nenavaríš ty rodičom? nezaslúžia si za to že ťa vychovali, starali sa o teba aj vďaka nim sa môžeš na fóre pochváliť že máš prácu, zarábaš a platíš? máte doma rovnaké postavenie, včetci zarábate a platíte. akurát rodičia majú navrch ešte nákupy a varenie. prečo? veď aj zvieratá si len určitú dobu nechajú od rodičov nosiť a predžúvať potravu. alebo si snáď vieš predstaviť ako si mladý lev chytí antilopu, príde starý, potrhá a predžuje ju mladému?
a prečo si rodičia nevšimnú že si hladná a nehádžu sa na kolená a neprosia ťa aby si si šla čosi kúpiť ako každá dospelá zarábajúca žena? no, zrejme ťa dosť predceňujú keď si myslia že trafíš do obchodu.

soffa

no ak chodis do prace tak potom si plnoleta!!!neprispievaj nic a kupuj si a navar sama...ak ti to nevyhovuje.mi to mame rozdelene tak ze navari komu sa chce,a zjeme to vsetci...raz ja raz mama raz otec.za 30 rokov sa nestalo aby sme mali chladnicku prazdnu....

cherryberry

...jaj zabudla som...ked im prispievas na domacnost, to by aj mna nastvalo keby nie je co, ale proste im to povedz a davaj im menej. stravuj sa sama,.

berrycherry

mat taku dceru, tak ta hned vyhodim z domu, nech sa naucis samostatnosti. ja teda este nepracujem, som studentka, ale bezne robim nakupy potravin, ked viem, ze nieco doma chyba, tak to proste kupim a pride mi to uplne prirodzene. a uplne bezne varim, kedze mam niekedy viac casu ako mamina alebo chcem nieco ine... preco by som mala cakat, ze mi niekto nieco uvari, ved nie som male decko. nehnevaj sa, ale urcite ta nemaju za nulu (hoci ja ta teraz tak vnimam) mozno ta maju za princeznicku, ale za nulu urcite nie. mamina je starsia ako ty, chodi rovnako do roboty,tak preco by sa ona mala starat o vsetko? mozno caka, ze ked uz si dospela, tak ju trochu odbremenis a ty sa namiesto toho durdis. urcite mas namahavu pracu, ktora ta vycerpava, ale to nie je ospravedlnenie.

pan d.

Daj im peniaze len za ubytovanie a na stravu prestan prispievat. Vsak nebudes jest teraz roky len chleba s maslom???:)