Ako so zmenou zamestnania

posudkár

Si ako cigáni, aj tí prajú, aby človek dostal rakovinu... Máš smolu, ja sa jej nebojím, aj tak mi je tento svet na nič. A rozmýšľam ako odísť. FIA sa odstraňujú len v prípade, že sa zväčšujú, a moje sa zmenšujú... Takže smola. Netrafila si na toho pravého. A znamienka, ak sa majú zvrhnúť, tak sa zvrhnú.... Mňa to absolútne netrápi a napriek tomu, že sa mi množia, ich jednoducho neriešim :-D Staroba sa blíži... tiež mám okolo 40tky...

biela mačka

a keď mi znamienka vybrali, hneď som išla pracovať, hneď v tú hodinu!!!!!!
prajem ti, aby si dostala rakovinu!!!!!!!!

biela mačka

fibróm treba vybrať, ten sa môže zvrtnúť - a znamienka som si dala vyšetriť večer v súkromnom centre za 40 euro!!! a každý lekár povie, že preventívne prehliadky sú potrebné

posudkár

Bohužial u Teba je to s radosťou, vždy si nájdeš na dôvcod návštevy lekára. Najpôrv je to FIA - nezhubný nádor prsníka mám aj ja a neriešim... Potom je to vyšetrenie znamienok na malignitu... Mala by si konečne navštíviť už toho psychiatra... Si jasná porucha osbnosti. Ktorá msi to však nepripúšťa a to len potvrdzuje poje tvrdenie :-)

biela mačka

ako ja tomu nerozumiem - v dnešnej dobe keď človek napríklad dostane zápal slepého čreva, nemá ísť na operáciu, ale chodiť do práce, kým mu zápal neprskne a človek nezgegne? Alebo nemá chodiť na preventívne prehliadkky a keď niečo sa mu v tele objaví má s tým žiť, kým nezgegne?

biela mačka

bože, ty si dement...ja som sakra mal cystu na vaječníku, fibróm vprsníku a museli mi trhať zub múdrosti a zlomený opraviť - inak hneď po návrate z nemocnice som išla pracovať!!!!!!!!!!!

posudkár

Bože mačka, už zase chodíš po lekároch? Daj sa liečiť preč hypochondriu... Ľutujem tvojich zamestnávateľov....

biela mačka

Tak som dala výpoveď s dvojmesačnou lehotou a vraj ma šéf bude prísne kontrolovať, keď budem PN, či je to pravda!!!! To on mi neverí, že som musela ísť do nemocnice??? Ako už mám toho fakt dosť...

biela mačka

Tak keď človek musí ísť do nemocnice? Ako to inde robia zamestnanci? A predtým na kontrolné vyšetrenia a potom na kontrolné vyšetrenia? Ja každý druhý deň si v práci poplačem. Možno som precitlivelá, ale už je toho na mňa veľa...